Eiti į turinį
Jayson_Moore

Dėl Xbox 360

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi man iškilo tokia bėda. Noriu įrašyt į xbox žaidimą kur 8.14gb užima, bet bandant per imgtool rašyt išmeta kad tipo diske per mažai vietos nors diskas dvd+r Double Layer ir turi kuo puikiausiai veikt, bet neįsirašo. Rašo kad tipo bandyt siūst Burner max payload. Kai spaudžiu kad siūstu išmeta lentelę: Your drive isn't supported. Kas nusimano padėkit prašau. Bus atlygis. Bėje pasižiūrėjau vienoj temoj kokie driveriai yra geri norint įrašyt žaidimą o mano driver buvo blogas. Tai ar būtų galima jį kaip nors atsinaujinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki. Taigi man iškilo tokia bėda. Noriu įrašyt į xbox žaidimą kur 8.14gb užima, bet bandant per imgtool rašyt išmeta kad tipo diske per mažai vietos nors diskas dvd+r Double Layer ir turi kuo puikiausiai veikt, bet neįsirašo. Rašo kad tipo bandyt siūst Burner max payload. Kai spaudžiu kad siūstu išmeta lentelę: Your drive isn't supported. Kas nusimano padėkit prašau. Bus atlygis. Bėje pasižiūrėjau vienoj temoj kokie driveriai yra geri norint įrašyt žaidimą o mano driver buvo blogas. Tai ar būtų galima jį kaip nors atsinaujinti?

loptopas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki. Taigi man iškilo tokia bėda. Noriu įrašyt į xbox žaidimą kur 8.14gb užima, bet bandant per imgtool rašyt išmeta kad tipo diske per mažai vietos nors diskas dvd+r Double Layer ir turi kuo puikiausiai veikt, bet neįsirašo. Rašo kad tipo bandyt siūst Burner max payload. Kai spaudžiu kad siūstu išmeta lentelę: Your drive isn't supported. Kas nusimano padėkit prašau. Bus atlygis. Bėje pasižiūrėjau vienoj temoj kokie driveriai yra geri norint įrašyt žaidimą o mano driver buvo blogas. Tai ar būtų galima jį kaip nors atsinaujinti?

Sveikas Xbox 360 turiu maždaug 2metus ir iškarto sakau nenaudok tu double dvd,nes jie šhūdas su jais problemų bus daug. Nusipirk paprastą diską ir įrašyk dėl tos atminties trūkumo tai taip visada bus,bet ten paspaudi Ignore arba yra ten,kad pilnai rašytum nu du pasirinkimai tokie ir tau bus viskas ok. Jei ko nesuprasi ar šiaip rašykite į AŽ duosiu skype tikrai padėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...