Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

Tas "tas pats per tą patį" yra žymiai kokybiškesnis negu kiti 99% modifikacijų SARG'o forume. + modlistas toks, kad čia retai kas tokį parodytų.

tai yra ir kitų gerų modų,blm pakeičia ratus ar ten lempas ar dar kažką arba išvis tą patį kelia,tai kas čia gero?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tai yra ir kitų gerų modų,blm pakeičia ratus ar ten lempas ar dar kažką arba išvis tą patį kelia,tai kas čia gero?

Ratus ir lempas? Žmogau, geriausia yra patylėti, jeigu nežinai kaip yra. BMW Style 32, gale bei sparnuose orginalios lempos sudėtos, priekyje "ryžos" prefacelift lempos, 3d ebay, S63B44Tü, 3D bagažinė, 3D bamperiai, salonas sutvarkytas, coilai/padorus fitmentas, o dar jei norėčiau tai turbūt ir smulkmenų rasčiau. Dar pridėkim, kad dauguma dalių private ir jau vien dėl to modas unikalus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

neuzpiso dar ta pati per ta pati kelt?

Na net nežinodamas to pamačiau, kad jau kiti žinodami +/- šitos mašinos stuff'/a gali pasakyti kažką.

:) Toliau.. Na padaryk jau geriau, kad būtų galima pažiūrėti tada gal ir nebūsiu nieko prieš.. Na jei nežinai kiek čia tiek mano, tiek mano draugų įdėta darbo tai geriau būk malonus ir plauk iš čia jei randi problemu.. Nemačiau pokolkas neivieno bent kažkiek panašesnio bmw.. Na, bet aišku kai jūs nemodinat, nesuprantat tikro gyveno, o tik virtualu tai savaime aišku, kad jums niekas nepatiks.. Bet kai būsi E39 fanas, kai pasigilinsi į projekta išnagrinėjas jo originalius griaučus suprasi, kad čia tikrai retesnis modelis.. :) Beto jei dar kalbant apie tavo klausima.. Tema yra nuotraukom, o ne modams parodyti, tad aš rodau ką sugebu su nuotraukomis, o ne savo modifikacija, tad neprisipisinėk čia ir slysk lauk jeigu tau kažkas netaip.. :)

Turi dar dėl ko papūsti miglos? Rašyk į privačias žinutes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...