Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

ford.

ale e46, forza 4. Liko daug darbo. Daugiau foto flickre

13171043554_5719530a9d_c.jpg

sa-mp-362 by erestasgermany, on Flickr

neblogas, numeriai aišku kopinti :D

Naujas projektas E34 Touring

v9gdv.jpg

1E4Or.jpg

tu ji imetei kad tik pavaidint, kad turi :D garantuoju 100procentu kad tu jam nieko nepadarysi gero

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

neblogas, numeriai aišku kopinti :D tu ji imetei kad tik pavaidint, kad turi :D garantuoju 100procentu kad tu jam nieko nepadarysi gero

Su laiku pazesim kas isseis

Buvo nrml stock bamperis tas nuimė ir uždėjo M5 ant touringo. Ir tai lenkiškų 3d numerių nuimt nemokėjo :D

Sumaisei kazka su bumperiais.. :D Uzdejau bumpery kita del to kad apacioje grotos platesnes negu tam kur buvo, bumperio as dar normaliai nesutvarkiau nes viskas in work progress ^^

P.s. darysiu pagal sita e34 touring:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1013728_576807145739453_1713480695_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas tau blogai Toxic? Pats tipo tokiu foto neesi dares? Iskart i pro lyga nuejei ane? ... Juokinga kai saipotes is tu nuotrauku. Kokius pc turi, kokias foto sugeba padaryti ta ir daro, o tu cia iskart juokies.. Graudu kur sargas kryptsta, ne sargas, bet zaidejei. :unsure:

Bet tu juogdarys esi negaliu. Tu nesupranti kad išėjo tų visų greiti ir įsiutę mados, nebent devinmetis peržiūrėjęs šeštą dalį pradeda nardyt modų ir už ekrano sedėdamas leisti garsus. Aš tikrai esu tai daręs, tokias pačias foto, tiesiog kai sedėjau su senu kompu kuriam buvo 512 mb ramų, integruota vaizdo pluokštė, procesorius nepergeriausias, ir gta man veždavo apie 30fps, aš stengdavausi ieškoti, žmonių kurie būtų paplatine grafikos gerinimo nustatymus, o ne iš youtubes pasiemi enb ten low pc ir fsio mano fotkes dabar zjbs, manau jums sargiečiams yra jau išrastas toks dalykas kaip aa3, nors ant integruotu vaizdo plokščių neina nustatyti anti aliasing'o aš pats mokindamasis pasidariau per failus kaip jį galima įjungti, aš su hujovu pc imdavau hihg grafikos enb, ir kiek išeina išlengvinti jį kad galima būtų jį paleisti. Tad manau tau reikia neverkti, o daryti išvadas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...