Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

kada as tau ka pirmas sakiau dalbajobe tu pirmas gi prie visu prisipisi nieko nesuprasdamas

Tu sakei Aiwiui kad nekeli savo modu nes tu juos naudoji sau,o dabar [keiksmai] pradėjai kelt savo modus,ir dar [keiksmai] zyzi tu bent supranti ką tu šneki ar ne vpš? prie visų? kas tie visi [keiksmai] aš tavęs klausiu. prie tavęs vieno [keiksmai] nes [įžeidimai] esi. prie to corrado,nes ne jo modas ir nieko jam nepadarė tik ištrynė viską. tai ką tu čia dar [keiksmai] vpš [įžeidimai] tu bl

[keiksmai] užtylat arba tuoj moderatoriam parašom ir apramins savaitei jūs čia. Labai jau kietas dedėsi Magistre kai stickerio negali uždėtii [keiksmai]

Kas tau nepatinka niekas tau nieko nesakė ir ramu yra,atėjo jis matai. Aš jį uždėjus einant į servery pasiemus mašiną gaunu crasha. pabandžiau kitą būda užlagina paėmus mašiną tai ką [keiksmai] daryt

Redaguota , redagavo Gang_Fozzy
keiksmai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu sakei Aiwiui kad nekeli savo modu nes tu juos naudoji sau,o dabar pyst pradėjai kelt savo modus,ir dar kurwa zyzi tu bent supranti ką tu šneki ar ne vpš? prie visų? kas tie visi nachui aš tavęs klausiu. prie tavęs vieno prisipisau nes mudakas esi. prie to corrado,nes ne jo modas ir nieko jam nepadarė tik ištrynė viską. tai ką tu čia dar pisi protą vpš žiogas tu bl

Kas tau nepatinka niekas tau nieko nesakė ir ramu yra,atėjo jis matai. Aš jį uždėjus einant į servery pasiemus mašiną gaunu crasha. pabandžiau kitą būda užlagina paėmus mašiną tai ką bl daryt

[keiksmai]

Redaguota , redagavo Gang_Fozzy
keiksmai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu sakei Aiwiui kad nekeli savo modu nes tu juos naudoji sau,o dabar pyst pradėjai kelt savo modus,ir dar kurwa zyzi tu bent supranti ką tu šneki ar ne vpš? prie visų? kas tie visi nachui aš tavęs klausiu. prie tavęs vieno prisipisau nes mudakas esi. prie to corrado,nes ne jo modas ir nieko jam nepadarė tik ištrynė viską. tai ką tu čia dar pisi protą vpš žiogas tu bl

tai tipo as negaliu taip pist ir ikelt modo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne gali tu žinoma gali xd bet tu supranti kad tu sakei darau sau,aš savo mod neviešinu nes ant tavęs kažkas užstūmė.

Smiliukai būčiau senai užtilęs,bet va kaip atėjo GTA ir vėl iš niekur apsireiškė tai..

px varau aš ETS lošt.

atrask kas kur uzstume zirgo galva tu nemokejau normaliai modint ir nekeldavau [įžeidimai] netavo mados kad drakonus kelciau

Redaguota , redagavo Gang_Fozzy
įžeidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

atrask kas kur uzstume zirgo galva tu nemokejau normaliai modint ir nekeldavau debile netavo mados kad drakonus kelciau

Aš matau tik vieną tavo drakoną civika su rollais :DDDD

idomus kas cia debilas

tu nes isvis nieko nedarai tik pisi prota visiem

darau tik nerodau kitiem :D

nes bijai, kad išpeiks kokius dragons darai

Mldc, teisinga nuomonė. Įkeli syki, niekam nepatinka - daugiau nebekelk, o modus daryk kaip tau gražu, tik jei niekam nepatinka, tai ir nekelk, nes darai dėl savęs.

Dar nes Ajwis parašęs nepatinka nekelk

visas šitas brudas 139 psl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...