Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

isirasiau coolx augalija ir enb galim eit pasifotkint :(

Girdi, Fantane tu ******* koks tavo ******* ką aš isikėliau ir ką aš fotkinu, Random Snap tam ir yra, kad kelt nuotraukas o čia freepostini bandydamaspastumt bandymas susirinkt tu savo ****** +repu, Atsibodo jau tokie ********* ***** ir būt pasikėlusiam kad aš +rep auka. Pašla jus tokius *****.

 

Bet tau blet į 1 postą viską sukelt sunku ane? Ai jo. 1 nuotrauka paprastai o kitos 2 spoiler? Visai kūl stilius sakyčeu.

Šiaip tai į vieną ir kėliau, bet kažkodėl nepasidaro spoileris ant pirmos. 

Redaguota , redagavo Sara_Silva
Keiksmai, įžeidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Girdi, Fantane tu jibanas koks tavo pisalas ką aš isikėliau ir ką aš fotkinu, Random Snap tam ir yra, kad kelt nuotraukas o čia freepostini bandydamaspastumt bandymas susirinkt tu savo jibanu +repu, Atsibodo jau tokie jibanutai nahui ir būt pasikėlusiam kad aš +rep auka. Pašla jus tokius nahui.

 

Šiaip tai į vieną ir kėliau, bet kažkodėl nepasidaro spoileris ant pirmos. 

 

tu nesinervuok snargliuk. Ko ne su savo senu nicku, prisimenu Clevlend_Brown ar koks tu ten ******. 14 metu kirminas xamielina cia, fu ***** brudas. isnyk

Redaguota , redagavo Sara_Silva
Keiksmai, įžeidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

WTF KAS PASKUTINEI FOTO TEN? 50 KARTU PADIDINTI DANTU KRAPSTUKAI ISMEIGTI I ZEME????????????

Ten medžiai :D Tiesiog įsirašes Trees Without leaves modą kad žiema butu normalesne :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...