Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

1 hour ago, Bryan_Oconner said:

Kas čia per šlykštynė? nebesvaik su tokiom grafikom

Savo paskutini posta matei? xdd ant tiek snapas slykstus,  kad xuj suprasi kas per masinos modas. esme, kad tu idejai dachuja darbo, o as padariau bet kaip, o rezultatas toks pats x)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Edas_Green rašė:

Savo paskutini posta matei? xdd ant tiek snapas slykstus,  kad xuj suprasi kas per masinos modas. esme, kad tu idejai dachuja darbo, o as padariau bet kaip, o rezultatas toks pats x)))

Tu pažėk visų pirma savo grafikas :DDDD viska LQ, apie BMW modą visai patyliu :D lyg su paint pieštas :D. Pas mane bent modas darytas mano

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Bryan_Oconner said:

Tu pažėk visų pirma savo grafikas :DDDD viska LQ, apie BMW modą visai patyliu :D lyg su paint pieštas :D. Pas mane bent modas darytas mano

Jeigu tu čia pasirdoyt bandai,tai sorry seni,tav foto tamsios kaip ir tavo protas,kampai hujowi kaip ir tavo rankos,no offence,bet pirma pats normalias pradėk daryti,tada jau apie kitas šnekėk ;p Taip,jo irgi tragiškos,neneigsiu.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Bryan_Oconner rašė:

Tu pažėk visų pirma savo grafikas :DDDD viska LQ, apie BMW modą visai patyliu :D lyg su paint pieštas :D. Pas mane bent modas darytas mano

O tu savo grafikas matei? su tokiu angle gali tik pasipist į šikną x) šneki apie lq kai pas tave patį ne ką geriau.  Apie bmw. Tas bmw yra kaip tik hq,vienas iš geresnių kuris yra padalintas,ne taip kaip tavo pakeisti ratai ir numerei uždjeti x(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...