Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

pažėk čia ne silveriai, pirmas video gn4, antro nerodo rankų, trečias mg1 

 

čia dar ph ,kad jei prikolina per voice ,bet negadina žaidimo silverije kiti žaidimus gadina šaudo savus meto fb ant savu /

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kalbeti su teamu per voice ? :D prikolistas cia pas mus sekmes tariantis ka nors su silveriais, yra tikrai geru zmoniu silveri kurie sugeba kazka ir beto as nemoku rusu kalbos nzn kodel bet visada man rusai komandoje pasitaiko susisnekek su jais kaip nori .Aisku tau gerai kai tu ten golde sedi ten kitas lygis ir kiti zmones visai o ne ******* kazkokie kurie te moka saviems he ir fb metiti  

 Aj beje atsiranda ir tokiu kuriems nepadedi nusauti ka nors pradeda tave kickinti ,neiskikina leavina zaidima 

 

 

mazdaug kazkas panasaus

jei gerai žaidi ir nešneki nesąmonių per K, tavęs niekad nekikins ir nešaudys savi. nesuprantu kodėl ant rusų stumiat, aš žaisčiau ir žaisčiau, jei kalbą daugmaž moki tai vapšė gerai, daug geriau nei su anglais kurie tik pasyviai flamint moka kai patys minuse..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jei gerai žaidi ir nešneki nesąmonių per K, tavęs niekad nekikins ir nešaudys savi. nesuprantu kodėl ant rusų stumiat, aš žaisčiau ir žaisčiau, jei kalbą daugmaž moki tai vapšė gerai, daug geriau nei su anglais kurie tik pasyviai flamint moka kai patys minuse..

 

Sakai geriau jau Rusai? :DDD Oj zmogeli, jeigu papuola tau tas laiko tarpas kai rusai normali prisijumgia, tai nereikia ju girti. Kiek teko zaist man, su rusais. Tai tik Rusiskai sneket ir keiktis temoka. Sneka tarp pusavyje rusiskai. Parasai kad geriau angliskai kalbetu, pasiuncia nahui.. Tai kur cia gali zmogiskai bendraut?. Parasau kad rushinam ten ir ten. Ne nixuja jie geriau po viena rushina.. Tai cia bbd, ant tu rusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jei gerai žaidi ir nešneki nesąmonių per K, tavęs niekad nekikins ir nešaudys savi. nesuprantu kodėl ant rusų stumiat, aš žaisčiau ir žaisčiau, jei kalbą daugmaž moki tai vapšė gerai, daug geriau nei su anglais kurie tik pasyviai flamint moka kai patys minuse..

Tu dar mažai matęs jeigu sakai, kad rusai normalūs... Aš nežinau kas dedasi kokiam nors LEM, bet LE/DMG visdar sutinku tų daunų, kurie flamina, throwina, trollina ir rusiškai tik kalba... O prisiminus silverį... Ten vpš rusas su rusu komandoj susipyksta, pradeda visus šaudyt ir abu banus gauna... :D O dar kai aš rusiškai nei žodžio tai vpš aš tų rusų vengiu labiau nei lenkų. ;s

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu dar mažai matęs jeigu sakai, kad rusai normalūs... Aš nežinau kas dedasi kokiam nors LEM, bet LE/DMG visdar sutinku tų daunų, kurie flamina, throwina, trollina ir rusiškai tik kalba... O prisiminus silverį... Ten vpš rusas su rusu komandoj susipyksta, pradeda visus šaudyt ir abu banus gauna... :D O dar kai aš rusiškai nei žodžio tai vpš aš tų rusų vengiu labiau nei lenkų. ;a6

aš LEM, troliu seip nedaug, labiausiai uzpisa cheateriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jei gerai žaidi ir nešneki nesąmonių per K, tavęs niekad nekikins ir nešaudys savi. nesuprantu kodėl ant rusų stumiat, aš žaisčiau ir žaisčiau, jei kalbą daugmaž moki tai vapšė gerai, daug geriau nei su anglais kurie tik pasyviai flamint moka kai patys minuse..

 

Tu gal geriau patylek jeigu neasi to patyres as su zmones visada  graziai taciau jau buna tokiu pydaru kurie taip dapisa ,galvoji tie rusai vien del to voice chato cia taip ahujielina ?jie ateina spiceliai zaidimus gadinti spiceliai fb meto saviems ,saudo savus vien del smagumo jiems ,galvoji imsi iskikinsi juos kaip jie per party sedi .Neveltui rusu visas pasaulis nekencia jie visus zaidimus gadina dota,lola ,cs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu gal geriau patylek jeigu neasi to patyres as su zmones visada  graziai taciau jau buna tokiu pydaru kurie taip dapisa ,galvoji tie rusai vien del to voice chato cia taip ahujielina ?jie ateina spiceliai zaidimus gadinti spiceliai fb meto saviems ,saudo savus vien del smagumo jiems ,galvoji imsi iskikinsi juos kaip jie per party sedi .Neveltui rusu visas pasaulis nekencia jie visus zaidimus gadina dota,lola ,cs

Nusišneki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...