Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Nebuk toks tikras :) , Sedi MGE ir galvoji kad zjbs ir t.t.t Pasikelk dar dviem +rankus, ir pradesi sedet minuse. :) Aisku jeigu dien is dienos sedesi prie to cs;go, pasikelsi. Nes nuo 05-13 zaidzia normalus zaidejai. O Paskui rusai/lenkai. 

 

Silveri net nebuvau :) Sulosiau is 10 game gavau MGE , tai kad silverio ir goldo net nemates :)

 

Tai ir pakils su laiku, o dabar jo lygis mge. Kaip supratau tai pats jau ten eagle esi ane? tai vat tu irgi pasikelk dviem rankais auksciau ir irgi minuse busi. Bet matai kad pasikelt tuos rankus turi zaist moket, nebent losi su draugais kurie tave isboostina. O kai pats pasikeli nebuni minuse nes savo jegom pasikeliai ir pazaisi tam ranke normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ai tu cia tas league of legends top 10 supportas. as nelabai noriu stumt, nes tu jau apsisikai pries visus, kam dar keli bangas ir giries ? nelabai kam idomu cj tos isgalvotos istorijos. draugiskas patarimas ateiciai: 1. Paimk sugalvok, ka nori pasakyt. 2. Pakartok ta minti 5 kartus ( gali ir daugiau, nes labai idomi asmenybe esi). 3. isitikink, kad ka parasysi nebus visiska sapalieva ir kad zmones nepagalvotu, kad autizmu sergi. 4. Isitikines, kad ta mintis nebus idiotiska, ja parasyk.

Atsimink biciuli, jog dazniausias atvejis bus, kad zmones nusispjaus ant tavo isgalvojimu ir prasides stumimai. labai geri zodziai pasakyti yra Steveno Hawkingo "Geriausias išmanymo priešas nėra abejingumas, tai yra išmanymo iliuzija" Tai vat, nesi toks gudrus koks esąs, linkiu susiimti.

 

Nepavargai kol parasei? Hmm, galvoji man idomu ka kas ka sneka uz laido? :DDD Support  top 10 :DDD Nu ble ble numesk, kur sita rasiau. Busi saunuolis. Ziuriu daug pasieksi per laida su tokiais rasyniais, bet cj is lietuviu 2 iseina ane? :) 

Galvoji man idomu ka tu cia rasai uz laido prakaituodamas? Deje ne. Tegul stumia, man visiskai px :) 

 

Tai ir pakils su laiku, o dabar jo lygis mge. Kaip supratau tai pats jau ten eagle esi ane? tai vat tu irgi pasikelk dviem rankais auksciau ir irgi minuse busi. Bet matai kad pasikelt tuos rankus turi zaist moket, nebent losi su draugais kurie tave isboostina. O kai pats pasikeli nebuni minuse nes savo jegom pasikeliai ir pazaisi tam ranke normaliai.

 

Pakilt ir nezadu, kur esu man uztenka. Savo lygi zinau, nesedziu dien is dienos ir nesiekiu pasikelt ten auksciausio lygio. Zaidimas-laisvailaikio praleidimas. O ne gyvenimo pasiekymas kai kuriems sitiems sargieciams :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tai tau sako nedaeina ar kas, kad yra ir normalių rusų, kurie nemala šūdo o žaidžia, dabar verkiat, kad rusai komandose, nors patys sėdit minuose, ir gaunat į skudurus nuo ruskių, o dar, tai tikrai negaunat kas matchą trolių į komandas tai neverkit, kad iš silverio negalit išlipt, čia tas pats kaip lole bronze solo turi kerintis, o dar kaip ir sakiau normalių žaidėjų įmeta 

 

Aš neesu geriausias aimeris, bet moku team play, kas yra svarbu. Rusai to nemoka ir jie tikra rakštis subinėje.. Nesenai teko sužaisti tokį gaidišką matchą, be to kas sakys, čia tik vieną kartą taip nutiko bla bla bla, tai ne vieną kartą nutinka, vos ne visą laiką man taip būna su rusai, o dar susipyksta rusai :D :D visą geimą pykstasi, aš užsimutinu, po to dar pisa protą, kad jų neklausau, kas pasakys, kad jie sveiki? Gerai, matchas prasidėjo, mane visad laikydavo vieną longe, du shorte dar buvo, ir jie visada mirdavo shorte, longą irgi laikyti vienam ... :| B dar šiaip ne taip atsilaikydavo, nu ką pabaigėm 6-9 (ne mūsų naudai). Teruose biški normaliau pradėjo lošt, bet irgi ne ką. Po kažkiek laiko vienas nulūžo jų pusėj ir gavo ban, tai pradėjo rašinėti rusai 5x4 ir tikriausiai parašė kažką kick iš team (nesuprantu rusiškai), nors ir buvau pirmas, aš buvau iškickintas, negalėjau prisijungti, tuo metu score buvo 13-11 (mūsų naudai), po to pažiūriu history savo geimo 13 - 16 prapisom... Čia buvo blogiausias geimas ever, labai retai normalūs rusai pasitaiko, daugiausia *******, kurie trugdo žaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepavargai kol parasei? Hmm, galvoji man idomu ka kas ka sneka uz laido? :DDD Support  top 10 :DDD Nu ble ble numesk, kur sita rasiau. Busi saunuolis. Ziuriu daug pasieksi per laida su tokiais rasyniais, bet cj is lietuviu 2 iseina ane? :)

Galvoji man idomu ka tu cia rasai uz laido prakaituodamas? Deje ne. Tegul stumia, man visiskai px :)

PAGALVOK KA PARASEI ! Nes ka as paminejau, vistiek ta pati darai. Be to jei butu neidomu, neatsisaudytum :) sekmes gyvenime tau nes matau jos tau prireiks xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar keli faktai apie rusus, kurie pakankamai dažni: 

  • Pasakai rusui "Sorry dude, I don't understand Russian", jie toliau kalba rusiškai, kažkada sako Na zigie(storodo), aš sakau "I don't understand Russian", jie toliau sako na zigie idiot. Galų gale atėjo iš shorto ir nupiso, o tas sako, nu i dalbajob, ja skazal na zigie, on kažkas ten toliau.
  • Jeigu pamato, kad pralaimim, pradeda kaltinti visus, kad jie noobai ir nieko negali padaryti, nors pasižeijus tab pasirodo, kad jis yra paskutinėje vietoje atsilikęs kilais nuo priešpaskutinios vietos bent 5 fragais.
  • Labai dažnai tavo veiksmus apkalba, o anglai kaip tik 3x1 tu ten 2 nušauni parašo "gj" "nt" "nice dude" "unlucky", o rusai bbž ką jie ten sako, bet labai retai parašo tuos terminus.
  • Jeigu rusus dažnai nušauna tas pats žmogus jis pradeda jį vadinti hakeriu per y chatą. Anglai irgi taip daro, bet pradžiai parašo ar pasako "He might cheat".
  • Per half time ir match end rusai spiegia ten bbž ką sako, bet rėkia bando pasakyt, ausis paskausta nuo jų.. Jei lyginti anglus, tai pasako you're faggot [name], ten pasipyksta, bent nerėkia, kaip kokie ******* :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Dar keli faktai apie rusus, kurie pakankamai dažni: 

  • Pasakai rusui "Sorry dude, I don't understand Russian", jie toliau kalba rusiškai, kažkada sako Na zigie(storodo), aš sakau "I don't understand Russian", jie toliau sako na zigie idiot. Galų gale atėjo iš shorto ir nupiso, o tas sako, nu i dalbajob, ja skazal na zigie, on kažkas ten toliau.
  • Jeigu pamato, kad pralaimim, pradeda kaltinti visus, kad jie noobai ir nieko negali padaryti, nors pasižeijus tab pasirodo, kad jis yra paskutinėje vietoje atsilikęs kilais nuo priešpaskutinios vietos bent 5 fragais.
  • Labai dažnai tavo veiksmus apkalba, o anglai kaip tik 3x1 tu ten 2 nušauni parašo "gj" "nt" "nice dude" "unlucky", o rusai bbž ką jie ten sako, bet labai retai parašo tuos terminus.
  • Jeigu rusus dažnai nušauna tas pats žmogus jis pradeda jį vadinti hakeriu per y chatą. Anglai irgi taip daro, bet pradžiai parašo ar pasako "He might cheat".

 

http://www.hltv.org/?pageid=18&threadid=722565RIP russians

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Dar keli faktai apie rusus, kurie pakankamai dažni: 

  • Pasakai rusui "Sorry dude, I don't understand Russian", jie toliau kalba rusiškai, kažkada sako Na zigie(storodo), aš sakau "I don't understand Russian", jie toliau sako na zigie idiot. Galų gale atėjo iš shorto ir nupiso, o tas sako, nu i dalbajob, ja skazal na zigie, on kažkas ten toliau.
  • Jeigu pamato, kad pralaimim, pradeda kaltinti visus, kad jie noobai ir nieko negali padaryti, nors pasižeijus tab pasirodo, kad jis yra paskutinėje vietoje atsilikęs kilais nuo priešpaskutinios vietos bent 5 fragais.
  • Labai dažnai tavo veiksmus apkalba, o anglai kaip tik 3x1 tu ten 2 nušauni parašo "gj" "nt" "nice dude" "unlucky", o rusai bbž ką jie ten sako, bet labai retai parašo tuos terminus.
  • Jeigu rusus dažnai nušauna tas pats žmogus jis pradeda jį vadinti hakeriu per y chatą. Anglai irgi taip daro, bet pradžiai parašo ar pasako "He might cheat".
  • Per half time ir match end rusai spiegia ten bbž ką sako, bet rėkia bando pasakyt, ausis paskausta nuo jų.. Jei lyginti anglus, tai pasako you're faggot [name], ten pasipyksta, bent nerėkia, kaip kokie ******* :)

 

Jeigu rusiškai šneka nebūtinai rusai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mažiau rusus kaltinkit ir į save pradėkit žiūrėti. Parodykit nors vieną game, kuriame nėra žmonių kurie trollina. Jūs atkreipiat dėmesį tik į tuos rusus, kurie flamina ir šūdą mala, niekada net nepagalvojat, kad tie supisti rusai jus pusę jūsų silver matchų carrina.... Kodėl taip sureikšminat rusus, juk tikrai ne vien rusai trollina. Pažiūrėkit į mūsų achueną tautą, kokie achueni lietuviai žaidžia... 100% patys dūchai esat, žaist nemokat, flaminat, prapisat o paskui telieka kaltint tik rusus. Ir taip esu ir aš gavęs daug rusų, bet daug gerų ir blogų, visokių playerių yra tikrai ne rusai pisa jūsų žaidimą. 

 

Aš ne sakau ,kad visi rusai tie tokie tupi yra tikrai normaliu kurie tikrai padeda iskarinti zaidima ,bet cia labai retas vienas kitas  ir beto tu cia maziau ahujielink kazka, gini rusus ?   Jeigu toks kietuolis dw parodyk savo matchus silveri 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...