Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Bige_Murcialagos

Kolkas galutinis variantas 

7c0307f032abf834439b7821b5d91504515.jpg

Davai bičiuk atskleisk savo paslaptį :D iš kur tu tokius item traukį nu omg man galėtum ką nors padovanot .. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisižvengiau gerai :DDD "Scream Config Best". Kiekvienas žmogus turi nustatyti viską kaip jam patogų,o ne iš interneto siųstis ble xd

 

Taip, bet yra tokiu komandu, kuriu tu net nezinai, jos nustatytos geram ir taikliam saudymui (visokie ex_interp ir t.t.) ju neiseina nusistatyti per options.

 

asmeniskai ScreaM cfg nieko gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Davai bičiuk atskleisk savo paslaptį :D iš kur tu tokius item traukį nu omg man galėtum ką nors padovanot .. :lol:

Paslaptis- csgolounge.com

Mano profilis http://csgolounge.com/profile?id=76561198034804661

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tas mg2 pasiektas per 50 zaidimo valandu, o kaip gavau steam buvo silver 2. Pats zaidziu su draugais yra ir su supreme ir tikrai vaizdo negadinu. O apie jusu rezoliucijas tai pasiskaitykit hltv, nes cia net juokinga skaityt jusu pasakymus ,kad rezoliucija ir viskas yra px kaip kam patogiau, gal pasidomėk kodėl dauguma profų išvis žaidžia 800x600. Bet ką čia jum rašyt ,nes gi jų profai :D

OH SORRY,DAUGUMA LOŠIA SU MINIMALIA? nu nu,l with that,configus pacheckink profų pirmą,tada pisk protą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tas mg2 pasiektas per 50 zaidimo valandu, o kaip gavau steam buvo silver 2. Pats zaidziu su draugais yra ir su supreme ir tikrai vaizdo negadinu. O apie jusu rezoliucijas tai pasiskaitykit hltv, nes cia net juokinga skaityt jusu pasakymus ,kad rezoliucija ir viskas yra px kaip kam patogiau, gal pasidomėk kodėl dauguma profų išvis žaidžia 800x600. Bet ką čia jum rašyt ,nes gi jų profai :D

Dauguma profu 8x6? Kiek zinau is geresniu tai guardian, snax ir dazniausiai scream su 8x6 losia. Atsibusk cia ne 1.6 kad su 6x4 8x6 lost. Ir ispradziu pats pasidomek pries mum siulydamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...