Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Bige_Murcialagos

Ant kiek turi būti daužtalūpis kad scamintum ? Ir tuoj tave patį apscamins video tai bet kas galį tokį padaryt kai tipo draugelį apipisi ir jis paverkia į chata ir atiduoda itemus po video gg kai šmokdi betinti ir gausi tu tų itemų . Neveltui Sarg 2k15 vaikai on fire su scamais ir ddosais dėl tokių vaikų ir leavino visi normalūs šį projektą :)

Pritariu visiška jai teisingai betinsi ;) ir turėsi ko tik nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ant kiek turi būti daužtalūpis kad scamintum ? Ir tuoj tave patį apscamins video tai bet kas galį tokį padaryt kai tipo draugelį apipisi ir jis paverkia į chata ir atiduoda itemus po video gg kai šmokdi betinti ir gausi tu tų itemų . Neveltui Sarg 2k15 vaikai on fire su scamais ir ddosais dėl tokių vaikų ir leavino visi normalūs šį projektą :)

seip tik idomu, mano csgo inventorius uztavo turbut 10kart brangesnis ) bet cia tai aisku kad scam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iki ~5roundo afk o paskui botą turėjom, paskui grįžo. Early 0-9 gaudinėjom, bet comeback op, 16roundų iš eilės.
c48cb9d21893e9c26b4f8a35b1c4d554598.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bige_Murcialagos

Iki ~5roundo afk o paskui botą turėjom, paskui grįžo. Early 0-9 gaudinėjom, bet comeback op, 16roundų iš eilės.

c48cb9d21893e9c26b4f8a35b1c4d554598.jpg

Nu mldc tu... ką pasiūlytum kaip greičiau nukrist ranku žemyn daba esu mg2 ir warau gal ~5-20 tyčia bandau ,bet iškickina arba nenukrenta xd noriu iki silverio ar novos nukrist bent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu mldc tu... ką pasiūlytum kaip greičiau nukrist ranku žemyn daba esu mg2 ir warau gal ~5-20 tyčia bandau ,bet iškickina arba nenukrenta xd noriu iki silverio ar novos nukrist bent.

** krist tau? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu mldc tu... ką pasiūlytum kaip greičiau nukrist ranku žemyn daba esu mg2 ir warau gal ~5-20 tyčia bandau ,bet iškickina arba nenukrenta xd noriu iki silverio ar novos nukrist bent.

Zaist su silveriais :D ir suda malt, greit nukris
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bige_Murcialagos

** krist tau? :D

Šiaip noriu palošt su silveriais :/

 

Zaist su silveriais :D ir suda malt, greit nukris

Su draugais nesinori jiem ranku gadinti ,o manęs tai nemeta su silveriais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip noriu palošt su silveriais :/

 

Su draugais nesinori jiem ranku gadinti ,o manęs tai nemeta su silveriais.

Per sunku savam ranke žaist? Asmeniškai labai nemėgstu smurfų iš aukštesnių rankų, todėl pats esu prieš tą derankinimą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...