Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Bige_Murcialagos

Titan spėju kad gali imt.

Spėji xDD ,o kas bus iš tikro nesuprasi dar reik atsižvelgti į map'a anyway čia gali imti ,bet kas asmeniškai aš nemėgstu Titanu,bet jie tikrai gali paimti šita matcha nes žais vieni iš geriausiu žaidėju Titan komandoj man pačiam labai sunku apsispręsti ,bet vis bandau kuo užtikrinčiau analizuot kas geriau galėtu pasirodyti. Envyus ; Titan regis yra kaip ir abipuses komandos (mano atžvilgiu) tad tikrai nusimato įdomus Matchas ^_^ P.S jai būtų Nuke tai tikrai Titanai, o jai dar pasisektu pradėti nuo ct side 99proc imtu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Spėji xDD ,o kas bus iš tikro nesuprasi dar reik atsižvelgti į map'a anyway čia gali imti ,bet kas asmeniškai aš nemėgstu Titanu,bet jie tikrai gali paimti šita matcha nes žais vieni iš geriausiu žaidėju Titan komandoj man pačiam labai sunku apsispręsti ,bet vis bandau kuo užtikrinčiau analizuot kas geriau galėtu pasirodyti. Envyus ; Titan regis yra kaip ir abipuses komandos (mano atžvilgiu) tad tikrai nusimato įdomus Matchas ^_^ P.S jai būtų Nuke tai tikrai Titanai, o jai dar pasisektu pradėti nuo ct side 99proc imtu :D

vieni geriausių xD, tik nepamenu kada titanai butu paėmę lanuose 2,3 vietas, but wait a sec tikriausiai tada kai buvo dauguma nv žaidėjų titanuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...