Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Bige_Murcialagos

vp fanbojai daug turto praradot?

Nea tik 14$

 

FNC, buvo ir bus mano favoritai, ne vien ant cs;go. O ant visu game, kaip ( lol, cs;go, dota). As statau ne uz savo patinkama komanda, o uz ta kuria man atnes pelno :)

 

Aisku pyktis jama kai prapisai skinus. Bet niekas nekaltas :) Sakiau as tau ;p

Kodėl tu manai ,kad mane ima pyktis praradus pora skin'ų ?. Aš masčiau ,kad VP gali tikrai paimti ir tikėjau ,kaip buvo Mirage mapas ,kad bus nors 1-2 ,bet kas ten užėjo jiems nežinau anyway pxj vpš ne tikrus pinigus statau kažkaip poxuj.

 

Nemėgstu Fnatic ,bet nesergu ir už NiP tai ši karta pasikliausiu Fnaticais. Ir štai kas beliko viska dedu ant jų.

92c881cd91c9c4dd05ff93f5e983d3e4273.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Nea tik 14$

 

Kodėl tu manai ,kad mane ima pyktis praradus pora skin'ų ?. Aš masčiau ,kad VP gali tikrai paimti ir tikėjau ,kaip buvo Mirage mapas ,kad bus nors 1-2 ,bet kas ten užėjo jiems nežinau anyway pxj vpš ne tikrus pinigus statau kažkaip poxuj.

 

Nemėgstu Fnatic ,bet nesergu ir už NiP tai ši karta pasikliausiu Fnaticais. Ir štai kas beliko viska dedu ant jų.

92c881cd91c9c4dd05ff93f5e983d3e4273.png

 

 

 

Na taip, bet šiuo atveju geriau statyčiau ant NiP, aišku rizika yra labai didelė. Bent jau aš manau kad NiP gali imti. Tikrai parodė dėl ko jie čia atvažiavo. Aišku nebus easy game, bet manau NiP ims :)

 

 

GL HF!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...