Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

gerai jasnas , mynk nahui pagirune, pydariuga mažas sasalink desra, sedesiu ir toliau cia ir pisiu tau prota

geriau pats susirink savo manatkes ir vanalink is cia

Cia del pagiruno viskas ir prasidejo kazkodel, niehuj girtis sudais. Ir sakau tau malaletka 16kini nesiulyk susitikt zinai kas tau atsitiktu, vsio sekmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Cia del pagiruno viskas ir prasidejo kazkodel, niehuj girtis sudais. Ir sakau tau malaletka 16kini nesiulyk susitikt zinai kas tau atsitiktu, vsio sekmes.

žasinas tu pirmas man pradejai grasint, as tau pasiuliau susitikt adresiuka numeciau, numeriuka tai ko dar tau truksta iki pilnos laimes , tai prilek ir parodyk kas man atsitiks :)

nes tau jokiu problemu gi prilėkt :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

e virai baigit sakiet kazikuris kad 20usd ni pinigas tai dawai padonitink man 

man 20doleriu pinigai asmeniškai, jie pradeda man pist prota del to kad as statau sudus, pastatyčiau asiimovus niekas neprisipisinėtu, speceliai visus asiimovus, vulcanus keiciu i knifus, nes lietuviai labiau perka peilius negu ginklus :) tipiski lietuviai pavydi ir daugiau nieko 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

žasinas tu pirmas man pradejai grasint, as tau pasiuliau susitikt adresiuka numeciau, numeriuka tai ko dar tau truksta iki pilnos laimes , tai prilek ir parodyk kas man atsitiks :)

nes tau jokiu problemu gi prilėkt :)))

Kazin kieno adresiuka. Tikra duotum prilekciau, bet gaila butu man taves, nes vaikyste tavo liktu sugadinta. Gal pirma uzbaik mokykla tada pasnekesim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...