Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Putkiau ciupačiupsai tu nemanai kad jau 6 žmones parašė kad tu scammini ? gali gintis kad ne scammini bet tiesa yra tokia kad tu scammeris jobanas,slysk iš čia nesiteisines daugiau valkata

 

Tu besmegeni,aš tau ir tiem kitiem kuriem esu "scameris",sakau,kad tegul pateikia įrodymus,o čia ne freepostina kaip dalbajobai,aš ir galiu parašyti belekokią nesamonę ir sakyt,kad tai tiesa,bet be įrodymų nieko neirodysiu,taip,kad laisvas esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu besmegeni,aš tau ir tiem kitiem kuriem esu "scameris",sakau,kad tegul pateikia įrodymus,o čia ne freepostina kaip dalbajobai,aš ir galiu parašyti belekokią nesamonę ir sakyt,kad tai tiesa,bet be įrodymų nieko neirodysiu,taip,kad laisvas esi.

cbb

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu besmegeni,aš tau ir tiem kitiem kuriem esu "scameris",sakau,kad tegul pateikia įrodymus,o čia ne freepostina kaip dalbajobai,aš ir galiu parašyti belekokią nesamonę ir sakyt,kad tai tiesa,bet be įrodymų nieko neirodysiu,taip,kad laisvas esi.

Manau reiktų tau išnykt iš čia, nes nepageidaujamas esi. Postų turiu kaip matai 1900+, taip kad, nelabai man jų ir reikia. O kad aš erelis kaip sakai, tai labai klysti. Tiesiog tokie dalbajobai kaip tu užpisa. SCAMERIS ir viskas tuom pasakyta. Gali dabas laisvas leavint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau reiktų tau išnykt iš čia, nes nepageidaujamas esi. Postų turiu kaip matai 1900+, taip kad, nelabai man jų ir reikia. O kad aš erelis kaip sakai, tai labai klysti. Tiesiog tokie dalbajobai kaip tu užpisa. SCAMERIS ir viskas tuom pasakyta. Gali dabas laisvas leavint.

 

Tai tuos postus taip ir renkies freepostindamas,o išeisiu,kai reiks,ir dabar pasakyk iš ko tu sprendi,kad aš scameris?pamatei draugelio postą ir tu papostinai tą patį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...