Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

paziuri cia ka rasineji, paziuri i tavo fotke ir tikrai nesirisa viskas. tu galvoji cia kazkas taves bijo, ar cia bandai taip repsecta uzsitarnaut ? bet jau is teksto tavo galima suvokt, kad tu esi tiek po nervais kad pzda xddd gerai sekmes tau stors, matos, jau nebeisvesi taves i prota. be tooooo "tik ant klaveturos sugebi joti,nes ant tiek duhas esi kad net save bijai parodyt". Atsiprasau ponas, jus dabar dar labiau uz mane jojate ant klaviaturos ir dar karta kartoju, paziurejus i jusu banginio veida, iskart pranyksta visi grasinimai ir siuntinejimai, nes tu ziauriai juokings esi xd Matai cia elementaru, parodyciau savo fotografija, tu vistiek rastum prie ko prisipisti, nes kadangi esi stileiva su graziu gucci saliku. sekmes bangini, nevertas tu musu laiko, pagalvojus.

 

 

blet ar tu rimtai toks daunas esi ? as tiesiog bandziau visa laik irodyt, kad esi idiotas ir kad esi neteisus pisdamas visiem prota, bet tu ant tiek esi debilas, jog to nesuvoki. rimtai tu pamastyk kokias pievas rasineji ir pamatysi koki idiota mes tave matom bangini

 

Ir vel tu cia ereliauji? :D kol bano negausi tol nenusiraminsi matau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pagalvojus jo man laiko gaila, nes tu esi tiek apgailetinas, kad tu visiskai nieko nesuvoki, kas tau yra aiskinama, ir naudodamas situos kaimiecio juokingus ir orginalius prikoliukus kaip "bandai axujelinti tam sarge pisdamas visiem prota, bet dabar pamatai kad neseina" Jo man neiseina debilui isaiskint, kad jis yra debilas, nes jis yra per durnas tai suprast. Be to drauguzi, atsimink, kad as neaxujielinu xd tam sarge ir as nepisu visiem proto, as tik pisi prota tiem, kurie pisa prota zmonem su savo neteisybe ir dar drista draskyt akis. tai vat siknos rave, jei supratai as tave sveikinu, jei ne vel kazka parasysi idiotisko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pagalvojus jo man laiko gaila, nes tu esi tiek apgailetinas, kad tu visiskai nieko nesuvoki, kas tau yra aiskinama, ir naudodamas situos kaimiecio juokingus ir orginalius prikoliukus kaip "bandai axujelinti tam sarge pisdamas visiem prota, bet dabar pamatai kad neseina" Jo man neiseina debilui isaiskint, kad jis yra debilas, nes jis yra per durnas tai suprast. Be to drauguzi, atsimink, kad as neaxujielinu xd tam sarge ir as nepisu visiem proto, as tik pisi prota tiem, kurie pisa prota zmonem su savo neteisybe ir dar drista draskyt akis. tai vat siknos rave, jei supratai as tave sveikinu, jei ne vel kazka parasysi idiotisko.

siknos rave ;DDDDDDDDD is kokio tu kaimo esi maugli tu :DDDD kai bent isdrysi save parodyti o nesitriohinti tada padaryk nes dabar matos koks tu "bahuras" :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

seni prasyciau, tu susiprotejai ir patylejai ane ? ir baiges tos nesamones tarp musu, o sitas nesuvokia niekaip, nu matai ne visiem dievulis dave proto XD

Aisku nesibaigia,as nezadu nusileisti kazkokiam pankui kuris pisa prota kad as cheatinu be jokiu yrodymu ir poto stumia ant fotkes kai net savo neisdrysta imesti :DDD tu nusileisk ant zemes biski banglas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aisku nesibaigia,as nezadu nusileisti kazkokiam pankui kuris pisa prota kad as cheatinu be jokiu yrodymu ir poto stumia ant fotkes kai net savo neisdrysta imesti :DDD tu nusileisk ant zemes biski banglas

mane vadina banglu , kai pats devi fullcapa kuris neuzsideda ant galvos + vyriskas salikelis. cia ne apie nusileidima viskas, tu tiesiog per kvailas suprasti, jog esi neteisus. yra irodymai berniuk. rolke pagavo cheatinant, nomercy pagavo, ko dar tau reikia krv kad gabenas prisijungtu forume ?

 

 

ps.s.s. sarge buvai garsus kaip cheateris, ozys, apgavikas, tai ko dar is taves galima butu tiketis

 

ps.s.s.s.s.s.s as prisijungiau prie sito viso reikalo, nes tu kaip koks bibiagalvis zmonem akis pradejai draskyt, kad esi necheateris, nors jau aiski situacija buvo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mane vadina banglu , kai pats devi fullcapa kuris neuzsideda ant galvos + vyriskas salikelis. cia ne apie nusileidima viskas, tu tiesiog per kvailas suprasti, jog esi neteisus. yra irodymai berniuk. rolke pagavo cheatinant, nomercy pagavo, ko dar tau reikia krv kad gabenas prisijungtu forume ?

 

 

ps.s.s. sarge buvai garsus kaip cheateris, ozys, apgavikas, tai ko dar is taves galima butu tiketis

Jo ten ta foto pries 2 metus,o ta fotke buvo daroma kaip tau cia pasakius "juokais" supranti dauneli tu? Tai ikelia video kaip cheatinu ar kazka o ne zodziais pisa prota,o as tau sakau kai gausi drasos numesti ft savo tada parasyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jo ten ta foto pries 2 metus,o ta fotke buvo daroma kaip tau cia pasakius "juokais" supranti dauneli tu? Tai ikelia video kaip cheatinu ar kazka o ne zodziais pisa prota,o as tau sakau kai gausi drasos numesti ft savo tada parasyk

ai jau juokais daroma ir pries 2 metus ? kad sitas salikas madon iejo tik rudeni, ir kiekvienas toks storas kaip tu nesiodavo sulei, tai kodel meluoji mum berneli. ir + tu gal gejus esi, kad kiekvienam poste "numesk savo ft", kam man numest foto savo, jei as tiesiog bandau tau irodyt kad tu duxs esi taip meluodamas zmonem. " hahaha vel bijai numest foto krv loxas gaidy ** ryzas esi cj ane ? XDDD ryzas pzda ryzas". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...