Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

As tau 2 karta kartoju,nusivalyk akinius nes ne as fotke imeciau o kazkas,nu tai va pasiduhinai ir vanelink nahui is cia "sargo dievuk"

as pasiduchinau ? kaip as pasiduchinau tu man paaiskink ? as pasiduchinau, jog bandaziau, tau, idiotui ivaryt proto, kad esi pidaras, meluodamas visiem ? ne rimtai ** db suvokiau kad debilizmas zmoguj yra amzinas ** xddd

 

be to, as nenesioju akiniu. del akiniu tai cia nepriciom, nes siaip yra zmoniu kurie gimsta su silpnomis akimis ir jie negali matyti be akiniu supranti ? nors ** nelabai jei tokie prikolai pas tave su akiniais xddddddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

as pasiduchinau ? kaip as pasiduchinau tu man paaiskink ? as pasiduchinau, jog bandaziau, tau, idiotui ivaryt proto, kad esi pidaras, meluodamas visiem ? ne rimtai ** db suvokiau kad debilizmas zmoguj yra amzinas ** xddd

 

be to, as nenesioju akiniu. del akiniu tai cia nepriciom, nes siaip yra zmoniu kurie gimsta su silpnomis akimis ir jie negali matyti be akiniu supranti ? nors ** nelabai jei tokie prikolai pas tave su akiniais xddddddd

Tai jeigu pisi prota kazka del mano fotkes,kodel as negaliu tau pisti proto del akiniu,meluodamas? TU MAN GALI NORMALEI IRYDOTY KAD AS KAZKA NAUDOJAU AR KAZKA? NE NU TAI VISKAS APIE KA MES CIA KALBAM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai kad nebereikia daugiau ir irodymu. Is jo prakaitavimo chate matosi kad chyteriuga konkretus. Jeigu butu istiesu ne cheateris, tai cia tiek neprakaituotum ir viena karta pasiuntes ** kitus, daugiau neberasytum ir lostum toliau, bet kadangi cia riteriauji ir prakaituoji prie to sarg forumo, tai akivaizdu, kad visos nuotraukos imestos su vac banais, tai yra grynu gryniausi tavo acc :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aisku nesibaigia,as nezadu nusileisti kazkokiam pankui kuris pisa prota kad as cheatinu be jokiu yrodymu ir poto stumia ant fotkes kai net savo neisdrysta imesti :DDD tu nusileisk ant zemes biski banglas

Vaikine, nepatikėsi, bet turiu video kaip kodini. 30 min bėgį papostinsiu galėsim pasižiūrėt kaip ten judi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai jeigu pisi prota kazka del mano fotkes,kodel as negaliu tau pisti proto del akiniu,meluodamas? TU MAN GALI NORMALEI IRYDOTY KAD AS KAZKA NAUDOJAU AR KAZKA? NE NU TAI VISKAS APIE KA MES CIA KALBAM

o tu irodyk, kad necheatini pidarbojau. yra 2 zmones kurie su tavim lose ir sake kad cheatini, + tie zmones tikrai nemeluotu, nes nebutu tolko. tai vat bangini .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...