Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

naras tu krv tau gal numesti ft kaip man nardei del acc sargo?

ir kas kad nardziau? susiveikiau ta acc uz tai, jog kazkoki jibana afk bota duociau ir vistiek tave apipisau storas bangini tu nahui. as tau sakau jei busi infoshow tai vienu nariu jusu komandoj bus maziau as tau prizadu plevesa tu krw. man pačiam už save gėda, jog kažkada dar su tokiu tešlainiu bendraudavau, galvojau normalus esi žmogus, bet kai paskaičiau ką čia rašinėja invalidas, tai viskas ladna pasidarė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ne nieko nardyt pohui yra :))

gerai slykščiabalsi, jei dar kažką norėsi pasakyt tai sakyk iškart, nes jau iš tavo postų galima sakyt kad nebeturi kaip išsivartyt, tave jau visa šitą csgo grupė dūhina ir tu vistiek prieš juos mazintis bandai. Visi žmonės matė, kaip jis kodina, jis vistiek mazinasi ir įrodinėja jog jis clean playeris, visi matė jo 5 vac banintus acc ss nors jų yra virš 12 ir tu vistiek kažką įrodinėji. dar didesnio sarge retardo už šitą beviltišką dalbajobą nesu mates. tu gal turi koki intelekto defekta, ar tau tevas kai neturi ka veikt i galva spardo, kad tu toks kiauras ir atsilupes esi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kk sakau kas busit klaipedoj pasnekesim nes cia ner tikslo bazarint su jumis

Blet apie koki  bazara su tavim galim kalbėt kai tu tik pisi prota ir nieko daugiau jau čia visi su tavim bazarin normaliai nuo vakar kelius puslapius prirase o visi tavo komentarai supisti atmazai ir melas blet tai tam lane normalus pacanai be bazaru pistu tau i terbla uz tokius prikolus jau Martynas visko tiek pateikė daugiau nei reikia savo laika švaistė kad irodyt kad kažkoks mudakas kodina ir prikėle fotkiu ir chatu ir t.t kas parodo kad daunas pisi prota čia jau antra diena iš eilės ir šeip gaila man tavo draugu (jei tokiu turi aišku) nes turbūt ir jiem pisi prota pastoviai ir fantazuoji nebūtus dalykus nes galim labiai puikiai sprest pagal šita situacija ir dar reiktu užjaust tavo tėvus kad turi sūnu paskutini melagi kuris išleidžia tėvu pinigus ant vieno ir to pačio žaidimo nes nesugeba normaliai be magiju žaist ir bet tau turbūt px kad tėvu pinigus vėjam leidi aš abejoju ar lanuose suprakaitaves pisprotys užsidirba pinigu nusipirkt žaidimam viskas iš tėvu kišenės ir tu apie tai turbūt net nesusimastai nu bet ka padarysi manau kas nors nepatingės ir atvarys į ta lana nurašyt tau pora ta proga nors abejoju ar ten busi pripisai prota visiem kaip tau ir būdinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bet iskart matos kad pidariuga esi su tuo bobisku salyku. vsio jasnas gali nykt naxui. svarbiausia, ans toliau bando kazka cia irodyt, bet tuo paciu ir visus duxais vadina ir paskui sako, kad i ta lana varys. o tu galvoji cia neatsirastu, kas tau hare sutryptu tolka tak tam lane ? Rolke irode kad pizdabolas esi su 5 acc vac. Po 2 sav tik susiradai kazkoki acc ir tai vardas acc deiviux nu **. ble jei tu esi rimtai toks loxas ir nesupranti, jog mes tiesa zinom, tai zr hujovas tu esi. ir vo kas su tavim yra loses, visi paliudyja, kad cheateriuga esi. krc stors banglas su situo fullcapu kuris net neuzsideda ant galvos, gali pizdint is cia, prasau nebesiduxink cia daugiau nes bbd man kaip taves gaila xD

 

 

paziuri i foto, ir paziuri, ka jis sako kad visus supizdins ir nesusirisa visiskai tie grasinimai xd

 

Paskutinis sakinys best :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

atsiminiau, jog kažkada sėdėjau su ts arma ir filmavau matchą, kaip jis kodino, šiandien nuvėjas į frapsų filmuotus video pamačiau jog tas movie dar vis yra. Arma, jei čia nesivartytum kaip debilas ir prisipažintum kad kodini, būčiau nekėles to video. Dabar galim pasižiūrėt kaip pacas draskosi ir keliasi ranką :D

 

 

Svarbiausia tai, jog arma mazinasi pries jus, nes losdavo su mumis su nomercy su situ va acc ir kitais daug dar :D o dabar sako ne mano acc cia mano nick malik :D::D nu graudus ciuvas krc :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...