Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

ir cia globalo zodziai ? lmao, padarytas update, kad gali kickinti kad ir tada , kai jau 16 roundas ir rodo lentele su rankais, dar tada speji iskickinti zmogu.

 

p.s http://steamcommunity.com/id/glyphas/inventory/ parduodu skinus uz tikrus pinigelius!

Nebandau tokių dalyku tai nežinau :) O jei tu megsti kickint ant paskutiniu roundu tu žinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bsk che 3c43488502bb4e8604e44d9b52592c18201.jpg

mano patarimas tau; nenaudok shriftu. as naudojau ilga laika, poto pradejo crashinti. Nebent artimiausias banas butu 30min ir negaila, o kai buna banai po 7days ir uzcrashina, tenka verify game files ir nespeji :) Gal tau tas nepasiteisins, gal as laimingasis buvau ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mano patarimas tau; nenaudok shriftu. as naudojau ilga laika, poto pradejo crashinti. Nebent artimiausias banas butu 30min ir negaila, o kai buna banai po 7days ir uzcrashina, tenka verify game files ir nespeji :) Gal tau tas nepasiteisins, gal as laimingasis buvau ;D

nei karto kresho negaves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mano patarimas tau; nenaudok shriftu. as naudojau ilga laika, poto pradejo crashinti. Nebent artimiausias banas butu 30min ir negaila, o kai buna banai po 7days ir uzcrashina, tenka verify game files ir nespeji :) Gal tau tas nepasiteisins, gal as laimingasis buvau ;D

Aš irgi nei karto nebuvau gavęs  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...