Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

vertimas - galvok pries kalbedamas. kur cia tau hujova anglu, cebureke tu ? :D nebesigaidink

 

Eilinis sargo duxas primeta labai protingu ir nesupranta prikolų ,susidegink rimtuoli  dw.

 

gyvenu sarge  :) kazkur kovo menesi acc nupiso dabar du kartus zonoj kare padalyvavau per daugiau nei puse metu, ismete tik dabar uz neaktyvuma  :( nes gyvenima turiu ir neturiu laiko gyvent sarge, tai biski apsirikai bahuras.

 

 

Turintis gyvenima ir išeinantis daug į lauką  ,tačiau visa diena man atrašynėja forume . :D nebesigaidink

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eilinis sargo duxas primeta labai protingu ir nesupranta prikolų ,susidegink rimtuoli  dw.

 

 

Turintis gyvenima ir išeinantis daug į lauką  ,tačiau visa diena man atrašynėja forume . :D nebesigaidink

 

ok dabar klausyk bybiagalvi, nes jau dapisai. sia savaite man reikejo i sule nes atostogos buvo dar savaite atgal man, po sules pyzdinau i darba ir parsiradau biski po 6 namo, koks tau cia visa diena? :DDDD nieko nezino bybiazandis man kazka pisa prota, valink tu nachui i ta savo csgo su novom saudytis ar rida kelt man dalampacki :D :D dar as kart tau sakau, angliskai nesupratai tai sakau lietuviskai, daryk stalciu jei nieko nezinai vargonininke jebanas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ok dabar klausyk bybiagalvi, nes jau dapisai. sia savaite man reikejo i sule nes atostogos buvo dar savaite atgal man, po sules pyzdinau i darba ir parsiradau biski po 6 namo, koks tau cia visa diena? :DDDD nieko nezino bybiazandis man kazka pisa prota, valink tu nachui i ta savo csgo su novom saudytis ar rida kelt man dalampacki :D :D dar as kart tau sakau, angliskai nesupratai tai sakau lietuviskai, daryk stalciu jei nieko nezinai vargoninin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ok dabar klausyk bybiagalvi, nes jau dapisai. sia savaite man reikejo i sule nes atostogos buvo dar savaite atgal man, po sules pyzdinau i darba ir parsiradau biski po 6 namo, koks tau cia visa diena? :DDDD nieko nezino bybiazandis man kazka pisa prota, valink tu nachui i ta savo csgo su novom saudytis ar rida kelt man dalampacki :D :D dar as kart tau sakau, angliskai nesupratai tai sakau lietuviskai, daryk stalciu jei nieko nezinai vargonininke jebanas.

Kas dirba - tas ne vairuoja geliko.

Su tavo lenkiska kalba irgi ne kazka.

Bei jei cia toks kentovas esi tai nedirbk o milus pardavinek.

 

Paka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...