Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

swx visiems. Atsitiko tokia problema, zodziu man norejo tradinti skina per cs go ir man buvo limited account, rase kad reikia per telefona pasidaryti kazka ten as padariau, ir man recovery code labai ilgai siunte, na as ir isejau tada atsiunte recovery code, o tos lenteles jau nebebuvo, bandziau per naujo, tai negalima buvo. Tai padekit jeigu galit, man neina prisijungti i steam community praso pass code bet jo neatsiuncia nei i emaila nei i telefona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

swx visiems. Atsitiko tokia problema, zodziu man norejo tradinti skina per cs go ir man buvo limited account, rase kad reikia per telefona pasidaryti kazka ten as padariau, ir man recovery code labai ilgai siunte, na as ir isejau tada atsiunte recovery code, o tos lenteles jau nebebuvo, bandziau per naujo, tai negalima buvo. Tai padekit jeigu galit, man neina prisijungti i steam community praso pass code bet jo neatsiuncia nei i emaila nei i telefona.

 

tai neturi atsiust. per appsa visados raso ta koda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasiek supreme/global bent per MM. Nes isleisi pinigus nieko pats ten nepasieksi ir sugadinsi dar kitiems. Losk faceit is pradziu tada kai "patobulesi" gali pirkti. Aisku gali pirkt ir dabar jei negaila tau pinigu ir pamatysi, kad dabar neapsimokejo. (Nebent tikrai gerai zaidi)

Kas tas mm nepykit tik vakar nusipirkau csgo tai domėtis bandau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...