Eiti į turinį
Svečias Fugis_Corleone

Bmw ar Audi?

Rekomenduoti pranešimai

Pagal išvaizda tai gal BMW. Jeigu pradėsime kalbėti apie remontą, transmisija ir visą kitą tai čia sunku nuspręsti. BMW galiniai varantys ratai M serijos labai žemos sankabos jos ne mūsų žiemoms. BMW varoma galinių ratų aišku yra 4x4 ,bet pagrinde varomi galu. Tai nėra labai gerai ,bet kadangi automobilis sunkus didelės įtakos tai nedaro. Remontas ne pigus ypač naujesnių modelių. Automobilį malonu vairuot. Dabar apie Audi. Pagrindas priekiniai varantys ratai. Tai yra gerai. Mašinos aukštos ,tad mūsų žiemoms kaip tik. Naujesni modeliai yra blogi dėl aliumininės sankabos metalinė žymiai geresnė. Daug problemų ypač su Audi A6 jos rinktis nesiūlau. Manau rinkčiausi BMW.

kokios dar aliuminės sankabos?

Bėje a6 c4 važiuoklės ne aliuminės :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Audi. esu vairaves bmw e39 525 1999 benzina ir audi a6 c5 2.5TDI 2000. Audi nugalejo Bmw. Pagal kebula ir absoliuciai isore : Bmw (bent jau tu metu) nera apsaugotas nuo korozijos, tad dauguma is ju buna surudyje. Audi irgi turi problemu, bet ne del rudziu. Audi priekis labai zemas, tad prie bardiuro privaziavus drozia bamperi, dar buna taip kad ji nulupa.. Pakaba: Audi, galiu pasakyti tik tiek, kad audi turi puikia ir minksta pakaba ,o bmw pakaba kietoka ir sunkiai "valgo", net menkiausias duobutes.. Salonas: pagal salona irgi laimi audi... vien del to, kad salonas grazesnis ir jame tiek priekyje tiek gale jauties puikiai... nezinau kaip kam, bet bmw salonas, o ypac bmw panele man visai nepatiko, del to, kad sedint prie vairuotojo keleivio kedeje tau atrodo, kad tu kreivai sedi, nes visa panele visi mygtukai nukreipti i vairuotojo puse. Audi salonas, kaip sakau laimi, bet jis turi viena trukuma vaziuojant nakti ta raudona sviesa kuri apsviecia skydeli, labai ryski ir ji akina, o bmw spidometro ir visi parikties mygtukai oranziniai ir jie daug malonesni ir netaip akina... Tai stai kokius as pastebejau audi ir bmw + ir - aisku daug kas prades priestarauti, bet cia mano nuomone apie jas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...