Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Evaldukas_Sarg

Pradeda lagint pc

Klausimas

Sveiki tai vą pasėdžiu arba pažaidziu prie pc apie dwidešimt min ar mažiau ir pradeda pc lagint ziauriai o taip nelagina, padarau rr vel viskas ok ir po dvam min vel pradeda lagint, kas apdes kredų neapgaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

44 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Anksciau man irgi taip budavo apie 20-30 minuciu palosiu koki Sampa ir pradeda lagint po kokios 1h vel normaliai apie 20-30min.

Galvojau kad reikia dulkes issivalyt issivaliau nepadejo niekas.

Bet kai persirasiau windowsus viskas susitvarke. Jokiu virusu neturejau normaliai dirbdavo tiktai lagint pradedavo.

Vienu zodziu manau Windowsams RR padaryk ir bus viskas gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Leo_Galante

Išvis pirma prasivalyk dulkes, jei nepadės ir jei moki persirašyk windowsus, neskubėk keisti to aušintuvo. Jei nemoki persirašyti windowsų tai išvis skambink meistrui, ir tau viską sutvarkys, gal tas aušintuvas ne prie ko, geriau pasitark su ekspertais. Be to, kreditų man nesiųsk, serveryje aš neužsiregistravęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš ir buvau susidūręs su šia problema. Buvau nuvežęs pas kompiuteristą, jis ten už 30 litų visą kompą patikrino, sakė viskas gerai. Bėda buvo su operacine sistema (Windows 7). Jei nori, kad nustotų lagint, ištrink visas nereikalingas programas, daug žaidimų (pasilik daugiausiai 3-5), padaryk, kad kompiuteryje butų užimta daugiausiai 30% vietos. Man padėjo, bet po kelių mėnesių vistiek persirašiau windows. Pašalink programas, praskenuok kompą ir viskas turėtų susitvarkyti.

P.S. Pas mane lagindavo taip: įjungiu kompą, pažaidžiu 30 min, tada pradeda lagint, perkraunu kompą, arba palaukiu 15 min ir vėl žaidžiu :D Patikėk, pravalius kompą arba persirašius operacinę sistemą padeda ir viskas susitvarko.

Jei nepadės, rašyk, ieškosiu kitų problemos sprendimo būdų.

Sėkmės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...