Eiti į turinį
Ponas_Pareigunas

FIFA WORLD

Rekomenduoti pranešimai

O koki formationa patartai nes as galovau kazkaip apie 4-3-2-1

 

su tuo 1 puoleju nieko gero man asmeniskai, arsenalui man atrodo labiausiai tinka 4-1-2-1-2 kazkas tokio, snd ~80k isleidau ant 7,5k packo tai ka gavau tai dante, giroud ir podolski, tai da nu n* pinigus prapisau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiandien ir vakar traukiau apie ~9 packus, ir nieko gero šiandien tik de rossi gavau daugiau nieko....

 

ai va gerai kad dar priminei, Di Natale istraukiau bet ir tai jis nedaug vertas. Nesiseka man su tais zaidimais, va toks kaip Salvis_Gta is to packo istrauke Oscara ar Hazarda ten kur 300k kainuoja, o poto Ribery.. Kai kuriem sekas, kai kuriem ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man tai bbd paskutinis šūdas čia pasidarė po atnaujinimo kur prieš 2sav. ar kiek ten buvo goalą įmušt db tas pats kas gaut pist iš tokios nu kur augus šeimoj tokioj kaip pas Flandersus iš simpsonų kur tiki, kad jei duos kažkam iki vestuvių padarys kažkokią nuodėmę ir dėl to keliaus į įsivaizduojamą vietą kur degs visą amžinybę :D Prieš tą update 3divisione rinkdavau po ~12 tšk. kas man leisdavo bent neiškristi žemiau dabar tas pats 7 divisione... Jau neskaitant to, kad packams visokiems išleidęs esu ~400k, o ištraukęs gal tik 5 kokius žaidėjus esu kurių vertė būtų didesnė nei ~10k :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...