Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Andrey_Bronislav

10m atlygis

Klausimas

Sveiki,neseniai pakeiciau interneta ir istiko tokia problema,kad neeina prisijungt i betkokio zaidimo serva,o narsykle,visokie youtube veikia.Be to,kai pasijungiu per telefa koki zaidima per wifi pvz clash of clans man jo taipogi neatidaro ir nieko neeina atsisiust.Dw padekit,skoloj neliksiu :D
Va cia gal kazka reiskia nzn
92ca018b263bdf7e8e80af1b6fca25bf977.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

21 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Man padėjo vienas dalykas. Daryk taip : Susikurk papkę naują ant dekstopo pvz : ts. Tada parsisiūsk naują teamspeaką be jokių plugin'ų ir viso kito mėšlo. Išinstaliuok. Atsidaryk ta papkę kur yra ts. (pas mane užvadinta ts) Ir ten surask update susiunpatink ir paleisk ts. Turėtų veikt tada viskas. Jeigu kažko nesupratai /sms žaidime Domas_Cortez arba až padėsiu išsamiau.

matvaju,man neveikia JOKS ZAIDIMO SERVAS ne tik ts..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man padėjo vienas dalykas. Daryk taip : Susikurk papkę naują ant dekstopo pvz : ts. Tada parsisiūsk naują teamspeaką be jokių plugin'ų ir viso kito mėšlo. Išinstaliuok. Atsidaryk ta papkę kur yra ts. (pas mane užvadinta ts) Ir ten surask update susiunpatink ir paleisk ts. Turėtų veikt tada viskas. Jeigu kažko nesupratai /sms žaidime Domas_Cortez arba až padėsiu išsamiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krč skambinkis tiekėjams, sakyk striginėj intiks, dar ką nors pap**k protą, kai daeis iki to kad siūlys atvažiuot sakyk visks ok, nebereik, visks atsigava. krc kžk pns dariau, man tik buvo problema, kad per stacionaru pc siuntė ~1mb per sec, o per laptopa po pora kb. tai pasiskambinau, sakau prisijungiau pc nauja(nes tuo metu, tą dieną jį nusipirkau). sako neradom trikdžiu ir pns. ir tik pyst po pora h siuntimas vos ne iki 2mb. kaip mano intikui 2mb/sec ahuenai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...