Eiti į turinį
Erko_Malboro

Subaru ar Mitsubishi

Rekomenduoti pranešimai

Pamačiau tokią temą BMW AR AUDI Tai norėčiau paklausti dar vieno klausimo šio serverio žaidėjų.


 


Tai SUBARU ar Mitsubishi ? Argumentuokite kodėl


 


 


 


Aš už Subaru vien dėl to , nes šia mašiną aš myliu nuo gal 8 metų .. (Vyriška Meilė). Gal dėlto ,nes Subaru yra Ralio Automobilis, Bet to nepasakyčiau ir apie Mitsubishi , jis ralyje irgi rodo gerus rezultatus dažnai geresnius už Subaru automobilį. Bet vistiek manau pasodinus tą patį vairuotoją į subaru jis pralėktų greičiau .


 


Na bet reiškite savo nuomones. :)


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Subaru vienareikšmiškai nes pati išvaizda žymiai gražesnė (bent jau man) turi tiek raliui skirtu modeliu tiek šeimyninių automobilių,gali taip pat pasidaryt gražu stance automobili. Nu aišku ir dėl tų keturiu varomu kas žiema tikrai labai smagu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu ziurint pagal grozi, tai mitsubishi man asmeniskai (ypac galant glx 2000m man patinka labai), o siaip apie vaziavima, patoguma ir pan. negaliu pasakyt, nes nelabai zinau apie tuos dalykus :D Ir siaip mitsubishi nuo vaikystes jau per zaidimus patinka,

per grand turismo pirma dali su raudonai baltu ralio lanceriu draskytis buvo geriausiai, tevas kai zaisdavo kartu visad ja vairuodavo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...