Eiti į turinį
  • 0
Fake_God

kompiuterių ekspertai - užeikit.

Klausimas

Sveiki, per vasarą planuoju pasitaupyti eurų ir nusipirkti kompiuterį geresnį, nes mano jau pasenęs.... Kokį patartumėt rinktis ? (parašykit į komentarius kokius rekomenduojat kompiuterio parametrus, bei kokį gamintoją rinktis) ačiū išanksto už atsakymus. :) beja atsiprašau jai ne čia rašau.


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

  • 0

Sveikas, kiek matau siūlo tau laptopus, jei neklystu, tai tu turi dėžę ir ji laikė nemažai laiko. Mano patirties patarimas būtų toks: Geriau pasiimtum normalią dėžę, kainuotų apie 579€, būtų apie 16gb ramu. O dabar apie laptopus, pirkau prieš 2metus laptopą, (už 3000litų beveik) 8gb ram, vaizdūškė nebloga, intel core i5, windows 8, iš pradžių nesiskundžiau, bet jau po metų jis galima sakyt paseno... Laggindavo, nebepanešdavo sampo, tekdavo perrašinėt windows dažnai ir šeip buvo problemų. Tai mano nuomone nusipirk dežę, nes jos galingesnės ir tikrai ilgiau laiko tarnauja. Tik patarimas: Jei pirksi, tai nepirk iš parduotuvės, nes ten pasiūlys pc tarkim už 579€, o pas žmones už tiek pat irgi naują gal rastum arba truputi padėvėtą, tau parduotu dvigubai geresni negu parduotuvėj. Aš nežinodamas už savo PC permokėjau 500litų... Ir vien už tai, kad parduotuvės užsideda milžinišius antkainius už brangias prekes. Tai va tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • 0

Sveikas, kiek matau siūlo tau laptopus, jei neklystu, tai tu turi dėžę ir ji laikė nemažai laiko. Mano patirties patarimas būtų toks: Geriau pasiimtum normalią dėžę, kainuotų apie 579€, būtų apie 16gb ramu. O dabar apie laptopus, pirkau prieš 2metus laptopą, (už 3000litų beveik) 8gb ram, vaizdūškė nebloga, intel core i5, windows 8, iš pradžių nesiskundžiau, bet jau po metų jis galima sakyt paseno... Laggindavo, nebepanešdavo sampo, tekdavo perrašinėt windows dažnai ir šeip buvo problemų. Tai mano nuomone nusipirk dežę, nes jos galingesnės ir tikrai ilgiau laiko tarnauja. Tik patarimas: Jei pirksi, tai nepirk iš parduotuvės, nes ten pasiūlys pc tarkim už 579€, o pas žmones už tiek pat irgi naują gal rastum arba truputi padėvėtą, tau parduotu dvigubai geresni negu parduotuvėj. Aš nežinodamas už savo PC permokėjau 500litų... Ir vien už tai, kad parduotuvės užsideda milžinišius antkainius už brangias prekes. Tai va tiek :)

Na gal ir geresni stacionarūs, tik su loptopais patogiau yra. :) Nors ir loptopai neblogi daba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • 0

Sveikas, kiek matau siūlo tau laptopus, jei neklystu, tai tu turi dėžę ir ji laikė nemažai laiko. Mano patirties patarimas būtų toks: Geriau pasiimtum normalią dėžę, kainuotų apie 579€, būtų apie 16gb ramu. O dabar apie laptopus, pirkau prieš 2metus laptopą, (už 3000litų beveik) 8gb ram, vaizdūškė nebloga, intel core i5, windows 8, iš pradžių nesiskundžiau, bet jau po metų jis galima sakyt paseno... Laggindavo, nebepanešdavo sampo, tekdavo perrašinėt windows dažnai ir šeip buvo problemų. Tai mano nuomone nusipirk dežę, nes jos galingesnės ir tikrai ilgiau laiko tarnauja. Tik patarimas: Jei pirksi, tai nepirk iš parduotuvės, nes ten pasiūlys pc tarkim už 579€, o pas žmones už tiek pat irgi naują gal rastum arba truputi padėvėtą, tau parduotu dvigubai geresni negu parduotuvėj. Aš nežinodamas už savo PC permokėjau 500litų... Ir vien už tai, kad parduotuvės užsideda milžinišius antkainius už brangias prekes. Tai va tiek :)

Dėžė geriau tiesa, bet laptopai patogiau, juos reikia prižiūrėti, jeigu pradeda lagint tai dažniausiai termo pastos reikia, ar valyt dulkes, galiausiai windows perrašyt.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • 0

Meistrų meistrai.. Rinkis detales iš internetinių parduotuvių, tokių kaip kilobaitas.lt Pats išsirinkau ir pats susidėjau pagal savo nustatytą kainą.

Ieškok Pentium G3258, ji pasižymi geru overclockinimu ir geresnė nei daugelis i3 bei i5,

8gb ram muo 1666mhz,

Vaizdo plokštė Radeon 260X arba GTX750 arba GTX750TI

Ir motininę pagal proc. lūžto tipą ten kiek pamenu 1150LGA.

Ir patarčiau mait. Bloką nuo 600W.

Jei norėsi ką nors sužinot, į až,.ryt prisėdęs pr pc padėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...