Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Radistas_Danas

[SA-MP] Problema jungiant SA-MP.

Klausimas

Sveiki. Dauguma turbūt supratot, kad turiu problemą jungiant SA-MP'ą. Jungiant žaidimą, tiesiog yra toks vaizdas kurį matote nuotraukoje ir visiškai niekas nesikeičia. Pradeda apačioje krautis, užsikrauna ir toliau šis vaizdas. Gal kam nors yra buvę ? Padėkite prašau kaip ištaisyti. 


 


 


a687201c238ce8a34aed83f78b44b361.png


 


 


 


 


 


 


P.S. 


Kompiuterį perkrovinėjau, sampą persirašinėjau, San Andreas persirašinėjau, modų jokių nėra. 


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

16 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Perašei į kitą folderį ar į tą pati kur buvo senas GTA su modais? Nes, gali būti jai į tą pačią, kad modai ne visi išsitrynė ir vėl įrašius į tą pati folderį problema kartojasi.

 

Patariu iš čia atsisiūsti GTA SAN ANDREAS - https://kat.cr/gta-san-andreas-iso-t817735.html

 

Dar vienas. NETURĖJĘS AŠ TŲ MODŲ. Bet pamėginsiu atsisiųst iš ten kur siūlai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Sveiki. Dauguma turbūt supratot, kad turiu problemą jungiant SA-MP'ą. Jungiant žaidimą, tiesiog yra toks vaizdas kurį matote nuotraukoje ir visiškai niekas nesikeičia. Pradeda apačioje krautis, užsikrauna ir toliau šis vaizdas. Gal kam nors yra buvę ? Padėkite prašau kaip ištaisyti. 

 

 

a687201c238ce8a34aed83f78b44b361.png

 

 

 

 

 

 

P.S. 

Kompiuterį perkrovinėjau, sampą persirašinėjau, San Andreas persirašinėjau, modų jokių nėra. 

 

 

Perašei į kitą folderį ar į tą pati kur buvo senas GTA su modais? Nes, gali būti jai į tą pačią, kad modai ne visi išsitrynė ir vėl įrašius į tą pati folderį problema kartojasi.

 

Patariu iš čia atsisiūsti GTA SAN ANDREAS - https://kat.cr/gta-san-andreas-iso-t817735.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Perasyk sampa, man buvo del, kazkurio modo tik neatsimenu

 

 

Ką tik atsisiunčiau aš San Andreasą iš EWAR.LT ir sampą iš oficialaus puslapio. Seniau viskas veikė, ištryniau sampą, dabar po gerų dviejų mėnesių atsisiunčiau vėl, ir tokia nesąmonė yra. :/ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Perasyk sampa, man buvo del, kazkurio modo tik neatsimenu

Taigi rašo, kad perrašęs yra ir neturi modų jokių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...