Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mantas_Jeffersoon

Mantas_Jeferson

Rekomenduoti pranešimai

Aham .

 

 Jau 22 metus esu Mantas . Vieniem geriau zinomas kaip Mantelis . Taigi esu paprastai nepaprastas zmogelis  su ganetinai idomia gyvenimiska istorija , bei patirtimi kurios mes cia neminesime . Uzaugau tarp dvieju miestu - Vilnius ir Druskininkai . Siuo metu emigraves i Anglija . Mano privalumai tai mano charakteris gebantis adaptuotis tarp skirtingu zmoniu ir islikti su savo nuomone, istvermingas , uzsispyres . Na o minusa skaitau savyje vienu kurio vis dar isaugti negaliu - uzsidegu kaip degtukas ir konfliktiskas su nepazystamais zmonemis. Begalo megstu muzika , kuo garsiau tuo geriau . Klausau tai techno , Edm , dnb , deep house . Filmus tai bazaras ,kad ziuriu kaip bahuras - Veiksmo , nuotykiu , siaubo. . Sporto srityje man patinka Futbolas labiau nei Krepsinis siuo metu , pats asmeniskai sportuoju , bei zaidziu futbola . #CHELSEA #A.HAZARD

 

Sarg.lt teko zaisti anksciau , 2011-2013 , o poto su pertraukom iki 2015 pradzios . Na manau pakankamas ' STAZAS ' , jog galeciau vadintis senu zaideju samp srityje .  Siuo metu nezaidziu ir dar net nesiruosiu , esu eilinis forumo lankytojas.

 

a65606cfcf4c8bc1944069c9e2bd99a2594.png

 

cbba6f606a44fa37d776fc9ebfc2d567367.jpg

3b2b6837f74ad2c3a82cf8216b13aa1b728.jpg

. 46e4e5bb4dfec1d865c9fda87720dc4a820.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...