Eiti į turinį
Gedas_Mac

Mini Cooper 1.6 l. Verta ar ne.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki !

Ką manote apie MINI Cooper'ius ? Turiu galvoje ne šių, ir ne praeitų metų, o pvz 2002, 2003, 2004 ? Jau greit išsilaikysiu teises, tad galvoju būtent apie šios markės automobilius :) Kaip dauguma čia, nenoriu lakstyt gatvėmis ir pnš.. O ramiai pasivažinėt.. Traukia mažesnės mašinytės. Mano biudžetas iki 3500 €. Nusipirkęs galvoju, gal reikia kokia matine spalva nusidažyti ? Kaip manote ? Nes man asmeniškai, labai patinka MINI mašinų dizainas. Žinau, kad dauguma čia žaidžiančiu amžiaus cenzas neviršija 15 metų, bet rimtesnių žmonių kurie bent kažkiek susigaudo mašinose komentarų laukiu.

Mano modeliai : http://autoplius.lt/skelbimai/mini-cooper-1-6-l-hecbekas-2002-benzinas-4903482.html

http://autoplius.lt/skelbimai/mini-cooper-1-4-l-hecbekas-2003-dyzelinas-4882901.html

Nuomones į komentarus !

 

Visi freepost'eriai bus pranešti moderatoriams ! :)

Peace.

Redaguota , redagavo Gedas_Mac
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau tau geriau būtų pasiskaityti apie mini cooper'ius rimtesniuose forumuose, šiaip mane jie irgi ištikro traukia, o ypač tie S (sportiniai) vienas gyvena netoli manęs kuris turi tą S, tai garsas iš jos išties puikus kaip tokiai mašinytei ir net spjaudosi ugnim jis ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip mašina, hečbekas neblogas (dizainas kaip kam, salonas tragiškas bent jau man). Bet eksploatavimas nebus toks pigus, ir mano manymu už 3,5k būtų galima rasti geresnių variančiukų. Kiek žiūrėjau užseniečių atsiliepimus bent jau tų modelių 1.6 pavaros nelabai patikimos. Na bet jei jau taip traukia tie miniai... ką padarysi :13_upside_down:

 

P.S Nesumąstyk jų automato imt, neduok Dieve.

Redaguota , redagavo Lukas_Mirror
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Fraser_Harrison rašė:

Manau tau geriau būtų pasiskaityti apie mini cooper'ius rimtesniuose forumuose, šiaip mane jie irgi ištikro traukia, o ypač tie S (sportiniai) vienas gyvena netoli manęs kuris turi tą S, tai garsas iš jos išties puikus kaip tokiai mašinytei ir net spjaudosi ugnim jis ;D

Jaap.. :D Kad man eitų nusipirkti S klasės iki 3500 € :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Lukas_Mirror rašė:

Kaip mašina, hečbekas neblogas (dizainas kaip kam, salonas tragiškas bent jau man). Bet eksploatavimas nebus toks pigus, ir mano manymu už 3,5k būtų galima rasti geresnių variančiukų. Kiek žiūrėjau užseniečių atsiliepimus bent jau tų modelių 1.6 pavaros nelabai patikimos. Na bet jei jau taip traukia tie miniai... ką padarysi :13_upside_down:

 

P.S Nesumąstyk jų automato imt, neduok Dieve.

Ačiū už nuomonę :D Automatas ir man kažkaip nepatikimai atrodo :D TIK mechaninę :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Mad_Max rašė:

Visai nieko tas Miniukas kiek savininku pažįstu nesiskundžia jais

Mhmmmm.. Tai joa vokiečiai gamina. Kaip sako MINI bmw.

Redaguota , redagavo Gedas_Mac
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Anthony_Nelson rašė:

Na ką galiu apie juos pasakyt, neteko su jais susidurt,čiupinėt. Paprasta, judri miesto mašina. Apie atsiliepimus daug negirdėjęs, bet kiek girdėjau patikima mašina, kuro sąnaudos yra tikrai gan mažos 5-6l/100km. Bet žiūrėkis bent 1.6 varikliu nes 1.4 variklis silpnokas.

Jap, ačiū kad pakomentavai.. Bandysiu žiūrėt su 1.6 varikliuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...