Eiti į turinį
Gedas_Mac

Mini Cooper 1.6 l. Verta ar ne.

Rekomenduoti pranešimai

" Žinau, kad dauguma čia žaidžiančiu amžiaus cenzas neviršija 15 metų, " Mane šitas prajuokino :) Sakai jog dauguma čia žaidžiančiu neturi daugiau 15 metų, bet mašina žadi matine spalva dažyti :D Nežinau nei vieno žmogaus kuriam patiktu matinė spalva ir būtu virš 16.

Mašinos geros, dėdžio dukra ( puseserė) turi , nusiskundimu neturi, važiuoklė gan patvari o galios užtenka kadangi ji lengva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Santiegoo_Pacinoo rašė:

" Žinau, kad dauguma čia žaidžiančiu amžiaus cenzas neviršija 15 metų, " Mane šitas prajuokino :) Sakai jog dauguma čia žaidžiančiu neturi daugiau 15 metų, bet mašina žadi matine spalva dažyti :D Nežinau nei vieno žmogaus kuriam patiktu matinė spalva ir būtu virš 16.

Mašinos geros, dėdžio dukra ( puseserė) turi , nusiskundimu neturi, važiuoklė gan patvari o galios užtenka kadangi ji lengva.

:DDD Prajuokinai.. Kas aš užsimaniau dažyt matine spalva, tai db aš tipo suvaikėjau ? :DDDDD Slysk iš temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

19 minutes ago, Gedas_Mac said:

:DDD Prajuokinai.. Kas aš užsimaniau dažyt matine spalva, tai db aš tipo suvaikėjau ? :DDDDD Slysk iš temos.

Ne,tiesiog turbut nesupranti kad už turimą sumą nepadarysi to ko nori,arba padažys dišovai arba mnašina su trūkumais bus

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...