Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Shade_Medic

Afigenas_Mantas

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Afigenas_Mantas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: F11 / INV
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: Nuo 0:18 Nelimpa 3 kulkos. Uzspaude kad nusautu paskutini zaideja ir paimtu zona.  
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne, zaidejas yra administratorius.

 

EDIT: Pas tave tas (Manau cia servo bugas) Copy paste? Nes jau ne karta toki pati atmaza matau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, manau čia serverio bugas gal but, nes pažiūrėk į pirmą ir antrą kulką. Rodo kad pataikyta, bet nerodo kur. Po truputi kyla packet loss, nors jie ir nedideli, bet man to užtenka, nes pas mane yra labai silpnas internetas. Matosi kad bėgdamas ant galo net stringu kartais. Vėliau kalbant apie trečia kulką, kuri jau man kibo, rodo kur pataikyta. Nors ir rodo kad tos dvi pirmutinės kulkos pataikytos, bet nerodo kur, nežinau kodėl, bet mano manymu tai lyg buggas, nors ir rodo animacija kad man limpa, bet nesuprantu ir pats dėl ko taip yra. Vis dėl to tai naujai įdėta zoną, gal ji dar pilnai nesutvarkyta ir turi problemų, kurias reiktų pašalinti. P.S. Šiek tiek apsimelavai kad tai buvo paskutinis asmuo, nes pačiame video pradžioje tiesiog matosi ten toliau keli asmenys kurie mane peek'ina ir šaudo

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...