Eiti į turinį
  • 0
Benas_Value

Su 60-80fps lagina galit padėti

Klausimas

8 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

  • 0

SW, bandyk dar kur yra Nvidia settinguose toks "Change resolution", ten galima pakeist rezoliucija ir Hercus, ir nuejas ant tu hercu pastatyk koks didziausias galimas, nes tavo monitorus tiek gali palaikyti, tai irgi mazina laga, taprasme jis netaip matosi.. pvz kaip pas mane:

FOTO:

Spoileris

YLxM61u.png

 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • -1

Sveikas, bandyk per gta sa nustatymus isjungti fpslimiteri, nes nuo jo tai slow motionas bsk jauciasi, o jei kazka lagina tai bandyk padarty low qualiti ant settingu, arba per Nvidia setingus padaryk best performence..

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • -1

Jau išsiunges, bet vistiek tas pac. O dėl nvidia setingu tai sumažino. +Rep

prieš 14 valandas(-ų), Lukas_Klebonckis rašė:

Sveikas, bandyk per gta sa nustatymus isjungti fpslimiteri, nes nuo jo tai slow motionas bsk jauciasi, o jei kazka lagina tai bandyk padarty low qualiti ant settingu, arba per Nvidia setingus padaryk best performence..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • -1
prieš 51 minutes(-ių), Benas_Value rašė:

04bd6b75ca9be5eb35d724bb754e5a92363.jpg

1608510a3f6773713dc1cba2d4986a74348.jpg

Kompo specai panašūs į mano, spėju jau senas kompas, senai pirktas, jau nelabai kaip ir pasikelsi tą fps, nebent bandysi ten žymiai sumažinto grafikas kad viskas būtų išblukę, ko aš nelabai patariu daryti, nes tik pakels +5fps arba išvis nepakels, geriausias būdas būtų nusipirkti naują kompiuterį. Nes pas mane irgi maždaug toks pat kompas ir jau niekaip to fps nepasikelsi nei ant samp nei ant kitų žaidimų, patikėk daug būdų išbandęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...