Eiti į turinį
Lukas_Tor

NBA 2017 PLAYOFFS

Rekomenduoti pranešimai

Norėčiau, kad GSW laimėtų, 300 eurų atneštų man tada, tačiau kliūtis tikrai nėra Celtics ar Cavs, kuriuos 4 - 2 laisvai įveiktų manau finaluose, kliūtis yra konferencijos finale Spurs. Su jais bus problemų ir bus labai daug. Mano nuomone čempionai - GSW arba Spurs. Iš rytų tikrai niekas neims.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Erikas_Barca rašė:

"Visi kiti scrub'ai" :DD nu jo, tikrai domisi NBA. Mano nuomone, GSW šiais metais nėra tokio stabilumo kaip praeitais. Bet iki finalo turėtų nueiti, nebent jiems sutrukdys SPURS'ai ir būtent kas laimės west, tas laimės ir NBA, nes CAVS'ai šiemet meh, bet aišku iki finalo nueis, nes, kurie galvoja, kad Bostonas sugebės juos sustabdyti, tai oiiii ne :D.

Cavs meh? Nu, kad nelabai kazkaip susidariau nuomone kad lebronui regulerus sezonas px nes manau supranta kad namu pranasumo pries westus arba t.y gsw netures tai ir ne tiek jegu ideda kiek i playoff, todel kad cia paskutinius games cavs suzaide xujovai su main players, negalima sakyti, kad jie lavonai, todel manau reguleraus sezono lebronas skiriaisi nuo playoff lebrono. Del bostono pritariu jie man kazkaip primena uzpraitu metu hawks

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Victor_Anderson rašė:

Norėčiau, kad GSW laimėtų, 300 eurų atneštų man tada, tačiau kliūtis tikrai nėra Celtics ar Cavs, kuriuos 4 - 2 laisvai įveiktų manau finaluose, kliūtis yra konferencijos finale Spurs. Su jais bus problemų ir bus labai daug. Mano nuomone čempionai - GSW arba Spurs. Iš rytų tikrai niekas neims.

Kodel visi tokie nusiteike pries tuos rytus, tiksliau cavs, cavs visai kitokia komanda playoff ir reguleraus sezono.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iš west finale aišku jog GSW, nes nera kas jiem prilygtu, nebent Spurs'ai komanda pajėgi, daug senų vilkų, būtų sensacija jei paimtu GSW, bet nemanau. East'e taip pat nera tu favoritų apart cavs, nera tokie ir stiprus tie celtics manau, gali pasikrauti ir nuo wizards, cavsai paims raptorsus, tačiau norėčiau jog nepaimtu, tai manau del kelialapio į finala kovos gsw / spurs, cavs / wizards. Tačiau matyt norėčiau spurs / raps finale, nes ir rapsų komanda nera beviltiška, turi ir derozana, lowry, tapatį jv kuris per PO demonstruoja normalu žaidima, dar ibaka ir kiti visi atsarginiai neprasti, bet ne mums prognozuot, lieka tik laukti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...