Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ign_Ignotavicius

Dėl 60 stars ir baudos...

A  

34 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi kai atsirado atnaujinimas, kad už 60 star dar galimą duoti baudą, siūlau kad padidintu /ita stars už šaudyma, nes dabar nesamonė šaudo - nubaudi ir susimoka baudą - taigi manau reikėtu padaryt, kad už šaudymą būtų susidedama virš 60 star.

 

@Admin_Bumeris @Tautrimas_Juska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 minutes(-ių), Diamond_Domas rašė:

Ir taip teisėsauga per daug gali daryt, tai tikrint narkus per mafijų/gaujų veiksmus, tai tikrint teises (per veiksmus irgi) ir healintis ar panašiai. Kaip tada mums per veiksmus apsigint nuo jūsų nešaudant?

Aš nekalbu apie mafijų/gaujų veiksmus per veiksmus mes jum negalim atimt nei gun lic nei det /ita už šaudymą, aš kalbu apie dm mieste.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Ign_Ignotavicius rašė:

Aš nekalbu apie mafijų/gaujų veiksmus per veiksmus mes jum negalim atimt nei gun lic nei det /ita už šaudymą, aš kalbu apie dm mieste.

Galit, dar ir kaip galit. Ir jūs dėl to trukdot mums , todėl šis atnaujinimas tik dar labiau pakenktų mafijoms/gaujoms, kuriose situacija ir taip yra sunki. SPD/FTB/KaroPolicija trukdo prieš veiksmus, kai nori pvz gaujos išvažiuoti pasiimti 200hp, iškarto prilekia tikrint narkus, o kaip mums apsigint? Tik šaudant... o jei dar ir adminas jis, tai iš vis neimanoma. + Baudžia mus už užpuolimus ir t.t. Vien dėl to, nereikėtų. Taip pat, mafijų/gaujų darbas DM'int , tad kodėl jie turi sėsti į jailus už tai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pries tavo pasiulyma, per daug tesiu ir taip turit bet kada galit tikrint nark per mafiju veiksma su snaiperiu pasislepus saudot su tazeriu kapojat per veiksma. Daug norit jau. apsiraminkit biski

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Diamond_Domas rašė:

Ir taip teisėsauga per daug gali daryt, tai tikrint narkus per mafijų/gaujų veiksmus, tai tikrint teises (per veiksmus irgi) ir healintis ar panašiai. Kaip tada mums per veiksmus apsigint nuo jūsų nešaudant?

???????????? nuo kada gali teisesauga per mafiju karus tikrint nark, nezinai nesakyk tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Jovaras_Rad rašė:

???????????? nuo kada gali teisesauga per mafiju karus tikrint nark, nezinai nesakyk tu

Chato nedarom čia, pats nežinai - nesakyk. Gaujose važiuoji pasiimt 200hp iškart pakuoja. Važiuoji į zoną - pakuoja ir tikrina narkotikus, taip, kad arba tvarko tegul dpkt šitokius šūdus, per kuriuos neįmanoma pakariaut normaliai (nes kiek prašyta, tiek nedaro), arba nedaro tokio atnaujinimo , nes tai yra nesąmonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...