Eiti į turinį
Elk_Light

Viešbučio nuoma už SargCoin

Sargcoins panaudojimas.  

46 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai būtų kažkas įdomaus ir naujo sarg.lt serveryje ?

    • Taip !
      41
    • Ne, argumentuoju komentaruose.
      5


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki !

Nieko nelaukęs einu prie pasiūlymo. 

Pastatas kurį matote nuotraukoje mano ir daugelio žaidėjų nuomone būtų tinkamas tam tikrai nuomai už sargcoin'us. Pavyzdžiui vienas žaidėjas gali išsinuomuoti vieną aukštą šio pastato ir jame pirkti bei statyti baldus kaip statome interjere tik kad viskas vyktu ne kitame pasaulyje o būtent namo viduje kurį pagražina permatomi langai per kuriuos matosi itin reto grožio vaizdas.

 

Pasiūlymo per daug neišplėsiu, daviau tik pagrindinę mintį. Tarkim nuoma būtu kažkas tokio kaip 30 sargcoin'ų per dieną.

 

Kad nebūtų tam tikro lago - baldus butu galima matyti tik tarkim per 15-30 metrų atstumu.

 

Nuotraukos:

 

45a2b70d45c7a1ed0a680862b75edc8f539.pngb2afcad86fab5c863ce75f90d8c74371395.png

Redaguota , redagavo Elk_Light
Perrašiau kainą ne 300 o 30 sargcoinų į dieną.
  • Už 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

gal ir butu nieko bet tokia suma yra didele, tarkim isinuomuoji pristatai visko ir baigiasi tau coinsai ir kas tada? dingsta tie baldai visi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai gi sakė įdės dar namų ,dar kažko už coinus,čia tavo nesamonė kažkokia...dienai 300 ???  Ir dar baldus pirkt dėti :D nu pieva visiška ,tj name savo lofta nusiperku ir statau kiek noriu ...niekas taip nepirks netikiu kad atsirastų ( Nieko asmeniško --- čia tik mano pamastymai )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 37 minutes(-ių), Daliova_Pantera rašė:

Tai gi sakė įdės dar namų ,dar kažko už coinus,čia tavo nesamonė kažkokia...dienai 300 ???  Ir dar baldus pirkt dėti :D nu pieva visiška ,tj name savo lofta nusiperku ir statau kiek noriu ...niekas taip nepirks netikiu kad atsirastų ( Nieko asmeniško --- čia tik mano pamastymai )

Aš tik kaip pavizdį pasakiau, nekalbu apie konkrečią kainą, dėl manęs tai žinai gali būt ir 30 per dieną.

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Raudonas_Dumas rašė:

Gal ir gera idėja. Bet  -1 išsinumuoji ir tai pc užsilenkia o tu ten pripirkęs visko, bei apsistatęs tai viskas dingtu. 

kainas ir tt as parasiau tik kaip pavizdi, visa esme yra pastate ir baldu statymu viduje.

del kainos tai jo, tokia kaina nors ir savaitei tiktu, bet butu tikrai kazkas naujo ir idomaus ka noreciau pamatyti ateity.

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...