Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Waylay_Dave

Pakibo serveris

Klausimas

31 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 7 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

žinoma neliečia nes man vienodai šviečia jeigu 2k19 nesugėbi žaidimo susitvarkyt prasivalyk cleo viena kart ir tada balsa kelk

Cleo? ir ką tu man ten siūlai prasivalyti,  kai vienintelis modas yra "Flashing Car lights" Bandai kalbėti protingai,bet visiškai į tiesą nepataikai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Waylay_Dave rašė:

Cleo? ir ką tu man ten siūlai prasivalyti,  kai vienintelis modas yra "Flashing Car lights" Bandai kalbėti protingai,bet visiškai į tiesą nepataikai. 

Jeigu tik kalbėčiau protingai biče verkčiau taip pat prašydamas pagalbos kaip tu tad nepramušynek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

Jeigu tik kalbėčiau protingai biče verkčiau taip pat prašydamas pagalbos kaip tu tad nepramušynek

Grįžtam iš pradžiu. Tu nematei kad aš pats išsprendžiau problema? Kiek tu prisiknisi fruktas tu. Gyvenimo prasmės ieškok geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

Tai nesijausk užkalbintas konkorėži ir prapkauk prigooglinai jau puse gogles tai viercha laužai kad susitvarkei

Pasakyk geriau nekomentaves savo tevams užuojauta,dėl tavo gimimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Vaidas_Killer rašė:

Tu žiuriu iš tu žmoniu kurie neužsičiaupe pirmi rašysi tol kol aš rašysiu apie tevus net nekalbek užauges globaškiai vergas eik indu plaut

O tu vienas iš tų žmonių kurie šiaip nuo gimimo yra stipriai degradave ir jiems tik ieškoti prie ko prisipisti nes vat "Esu degradaves vaikinas,darau ką noriu" 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vpč esi tu  čia niekam neįdomus nori pasireikšti rašyt į pm. Arba in game. Turėsiu laiko tokiam "trash" kaip tu tai prie progos atrašysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...