Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gucci_Vaikuzi

Ricardo_Florez

Rekomenduoti pranešimai

Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Ricardo_Florez

Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AFK sistemos apėjimas, afk ghost ar kaip jis ten vadinasi lygtais.

Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip.

Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 

Spoileris

 

/info lentelė:  

Spoileris

310f2063819c7d62200c0235643ba552940.jpg

Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video.

 

Pildau; ĮDĖTA TEISIKLINGA /INFO LENTELĖ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 31 minutes(-ių), Gucci_Vaikuzi rašė:

Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Ricardo_Florez

Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AFK sistemos apėjimas, afk ghost ar kaip jis ten vadinasi lygtais.

Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip.

Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 

  Parodyti paslėptą turinį

 

/info lentelė:  

  Parodyti paslėptą turinį

310f2063819c7d62200c0235643ba552940.jpg

Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video.

 

Pildau; ĮDĖTA TEISIKLINGA /INFO LENTELĖ.

Sveikas, vau šito nesitikėjau, kai parašei kad prisigavau nesupratau apie ka kalba eina. Ka aš čia galiu parašyt? serverio klaida. Neįsivaizduoju kaip bet pas mane default sampas, neturiu nei sampfuncs, nei cleo ir t.t tuo tarpu kai mane filmavai matosi kad judejau letai nes dariau /mapp Darijus_Rico (swatas kuris mane gaudė) mappinau jį ar man jį rodė prie pat manęs tačiau pačio žmogeliuko nebuvo, tik raudonas mark kur buna rodo kad jis arteja bet pačio Darijus_Rico nemačiau, paskui nuimet bega padariau pzu vel viskas gerai, neisivaizduoju kas čia buvo bet reikėtu keltį į serverio bugus.

PILDAU: Štai tuo momentu kai filmavai mano /smslogas, pats pirmas jam pasiuliau ban, nes taip pat jo nemačiau tai galvojau kad jis naudoja koki invisible hacka :dd pats nesupratau kas vyksta, viskas gi sms loge matosi, kad su Darijus_Rico viens kito nematėm nors jis mane gaudė. Buciau as ji pzu dares man tapati butu rode ka ir tavo video. Pamačiau YT kaip afk botas atrodo, cia nieko panasaus, bugas.

 

[URL=https://www.part.lt/perziura/a2ccf40f22ef26067ddbb174814cc833526.jpeg]a2ccf40f22ef26067ddbb174814cc833526.jpeg[/URL]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...