Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Oreo_Mapp

Krusty_Mafija

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Krusty_Mafija
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė:  
    Spoileris

    HuL4k6r.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 

 

 

 

-1 isp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

matos, kad būsimas anticheat būsi? ;ddd kamera atsuk kai šaudaus atsimerk, kad cbuginu, bei sienele naudojuos ko pasekoje galėjo kulka rodyti sistema, kad man, bet pataikyti į sienele. aš už tave i anticheat siulyčiau. P.s nurodyk laika jei daugiau negu 15sec nes db net nemoki užpildyt normaliai, net nepatagini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Krusty_Mafija rašė:

matos, kad būsimas anticheat būsi? ;ddd kamera atsuk kai šaudaus atsimerk, kad cbuginu, bei sienele naudojuos ko pasekoje galėjo kulka rodyti sistema, kad man, bet pataikyti į sienele. aš už tave i anticheat siulyčiau. P.s nurodyk laika jei daugiau negu 15sec nes db net nemoki užpildyt normaliai, net nepatagini

Jo road to anticheat. Matosi kad sienele buvo tai ka matosi kad tu atsitupes stovejai be kampu be seneliu ir tau nelipo kulkos turbut geras inv turetojas busi..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Oreo_Mapp rašė:

Jo road to anticheat. Matosi kad sienele buvo tai ka matosi kad tu atsitupes stovejai be kampu be seneliu ir tau nelipo kulkos turbut geras inv turetojas busi..?

naujokas zinosi, kas yra cbug kai dar matos, kad pats greit vartaliojas ir neuzskaito kartais kulku ir as pats cbuginu nesulindinedamas tai apie ka kalbam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...