Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Matas_Space

Matas_Space

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas?Mantas
  • Pravardė? Matas
  • Amžius? siuo metu man yra 16metu
  • Zodiako ženklas? vežys
  • Kur gyveni? sampe gyvenu lv Ramybes tako rajone o siaip tai didingiausias lietuvos miestas Panevėžys
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? po pamoku einu rankdarbiu bureli, antradieni ir ketvirtadieni groju akordijonu o penktadieniais einu sokti liaudes sokius, sekmadieniais i baznycia
  • Ką veiki laisvalaikiu? na siuo metu einu i 10klase todel daug mokausi ir nelabai turiu laiko laisvalaikiui ,siaip zaidziu sampa aisvu laiku.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? apie 5-6metus
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? gal kokius 6-7 metus
  • Kokius filmus mėgsti? komedijas o megstamiausias filmas be bazaro volstrito vilkas.
  • Kokios muzikos klausai?
    Edma ir visas kitus lietuvos estrados zvaigzdes klausau
  • Mėgstamiausias sportas? šaškes ir visas kitas kietas sportas
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Margot Robbie ledine pana.
  • Kas yra tavo autoritetas? Realibeje pats esu sau autoritetas o serve tai be konkurencijos mano autoritetai yra @Rokas_Wanted @Misha_Tikras @Vytautas_Knockers
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes labai idomu man cia zaisti
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) siuo metu turiu 3katinus 2skotus 1nulepausis kitas staciausis ir dar turiu rusu melynaji, ir dar turiu 2vokieciu aviganius. JEI DOMINA SKOTU NULEPAUSIAI/STACIAUSIAI tai rasykit.

     

  • Turi brolių, seserų? jo
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? siuo metu mano gyvenimo tikslai susija su sarg.lt serveriu, noriu su RAMYBES TAKAS uzvaldyti visa serveri
  • Kokie tavo privalumai? net nezinau
  • Kokie tavo trūkumai? esu kelis kartus keikesis, labai del to gailiuosi : [
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...