Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Burrito_Dievas

Derniere_Danse

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Derniere_Danse
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: inv
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: 24h
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė: 
  • 877771485ef4e76abb02ff02cb9e9139.jpg
  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:2-0:12 nepriima zalos nuo 4 kulku, pora galejo but del medzio, 0:25-0:28 nelimpa lygioi vietoi 2(20-25m)atstumu nuo Pukiz, 0:33-0:36 nelimpa dar 3 kulkos, kameros nepasukau i sona bet va ikelsiu nuotrauka, kad Narik sove jam ta kulka is nugaros
  • 96e06b91bc17efc3ba3b4de97ed01bd9.jpg
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 0:2-0:12 nepriima zalos nuo 4 kulku, pora galejo but del medzio

 

tu nepastebejai, kad kulkos nelipo butent tada, kai as begau link to medzio? As jau uzbeges uz medzio, bet vis tiek gaunu kulku. Garantuoju, kad jiems atsilikdavo animacijos ir mano begima parodydavo laiko atzvilgiu netiksliai. Be to, jeigu jau bandai kazka filmuot, siulyciau GTASA orginalius medzius isirasyt, nes tavo augalija keicia medzio apimti

 

0:25-0:28 nelimpa lygioi vietoi 2(20-25m)atstumu nuo Pukiz

 

nelipo del pasokimo animacijos, abi kulkos pataikytos man tada, kai buvau ore

 

0:33-0:36 nelimpa dar 3 kulkos, kameros nepasukau i sona bet va ikelsiu nuotrauka, kad Narik sove jam ta kulka is nugaros

 

2 nelipo is jax, kuris saude su sniperiu, viena pataikyta man jau uzbegus uz kampo. Narik_Pavlik nesimato, nezinau, per kokius medzius jis ten mane saude 31-35 atstumu. Ikelei nuotrauka,, kur po keliu sec jam pataikiau pora kulku 22-24 atstumu, kas irodo, jog jis pakeite pradine lokacija.

 

 

iki tropeco suniuk

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...