Eiti į turinį
Jonas_Abalevicius

Apie serverį.

Rekomenduoti pranešimai

Čia daugiau kalbės apie serverio žaidėjus ir Administratorius. Aš neseniai pradėjau žaisti šitame serveryje, aš nesu naujokas ant SA:MP, aš buvau žaidės kituose serveriuose. Bet šitame serveryje administratoriai ir žaidėjai yra kažkas kito, ir ne gerąja prasme. Pakalbame apie administratorius, spesifiškai apie Nedas_Bos, aš šita diskusija tik pradėjau dėl jo. Jis yra trečio lygio administratorius, aukščiausio lygio adminas, ir aš net nežinau kaip jis yra adminas, nes jo elgesys nerodo, kad yra. Aš nesakau, kad visi adminai yra blogi, tesiog šitas mane spesifiškai erzina. Jisai admin abuse'ina, jisai draugauja su cheater'iu (Arestines_Velnias, ir aš net nepradėsiu kaip jisai mane kick'ino iš serverio, skridinėjo su savo mašina, ir taip toliau). Nedas_Bos grasiną mane su mano draugu ir mute'ino mano drauga be priežasties. Ir dabar kol rašau jisai mane kill'ina pirmyn ir atgal, camp'ina kol išeisiu iš afk kad galėtu nužudyti. Aš neturiu žodžiu. Admin abuse šitame serveryje yra nereali. Jeigu toks kaip jis gali būti aukščiausio lygio admin'as, tai ir aš tikriausiai galėčiau būti. Ir faktas, kad gali nusipirkti admin, kažką sako. Kas sugalvojo parduoti admin?? Kuo daugiau žaidžiu šitam serve tuo daugiau galvoju, kad tai šektiek pay to win. Man patinka šitas serveris, aš manau, kad jis puikus. Yra ko daryti, ir tesiog apskritai smagu žaist jame, tesiog žaidėjai sugadina. Žodžiu išvada: Servas geras, žaidėjai ne.

  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Administratoriu gali kiekvienas zaidejas nusipirkti, o jei pazeidzia taisykles kelkite cia su irodymais - https://sarg.lt/index.php?/forum/46-administratorių-papeikimai/

  • Patinka 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...