Eiti į turinį
Edvinas_Kebabas

Diablo_Escobar

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvinas_Kebabas
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Diablo_Escobar
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Kenkimas direktoriui admin komandomis. Kadangi esu Interpolo vadas šis jaunuolis man kenkia free mute, per jo mute negaliu baninti žaidėjų kurie su /bega atsijungia savo noru. Akivaizdžiai nuotraukoje matosi jog tai yra free mute. Prie šios mutes prisidėjo ir @Frajer_Basketbalss
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Administratorius
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    Zv0QVZr.png96ClggY.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

Papildau: Taip pat kenkia kitiems serverio žaidėjams free mutėmis. 

Spoileris

 

 

Redaguota , redagavo Edvinas_Kebabas
  • Haha 1
  • Liūdnas 1
  • Už 2
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Situacijo buvo tokia. Kaip ir kiekviena diena/vakara galvojame nueisime i discorda pakalbeti su Edvinas_Kababas, parasiau i zaidima galvojau atrasys normaliai, bet megino issidirbineti is zodziu, taip gavosi, kad sedi mutej zaidime, uz tokius veiksmus, nemanau, kad esu prisidejas prie to, kai pats zaidejas neatsako uz savo veiksmus ir rasai pats, kad esi direktorius, pavyzdi tada rodyk, jai rasai papeikimus, parodyk kazka naudingo mums, nemanau, kad reikia tokiu direktoriu, esi melagis, chloristas, gelininkas ir manipuliatorius. Atsiprasau jai kazka izeidziau ar panasiai, bet as reiskiu tai ka galvoju, sekmes visiems, tikiuosi nesate liudni del tokiu veiksmu, pirma galvokit ka darot, tada darykit, kad nesigailetumete ir neverstumete bedos ir ne manipuliuotumete zaidejais kaip Edvinas_Kebabas su cesnakiniu padazu ir duonoj, viso gero 

 

Redaguota , redagavo Frajer_Basketbalss
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...