Eiti į turinį
Savickis_Geras

Hydra_Pilot

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Savickis_Geras
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Hydra_Pilot
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Ramiai buvau ir pastebejau slamsto rasyma per /s, neaktualia info skelbia sitas adminas, vadina save geriausiu adminu nors pasizejus i admin papeikimu skilti vien jo nickas ten, linki geros dienos, tai jeigu pagalba siulo tiesiog konkreciai rasyti, o ne issidirbinet, tai cia /s ne tam, jeigu visi taip prades rasinet tai kas gausis?
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Bedarbis ir admin ( pas narka uz 30 eur dirbo kad nusipirkti)
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    66224236d4590.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu tuos admin papeikumus ir rasineji, literaliai vienas, demesio trukumas zmogeliui, playeriui, zaidejui, kaip tave pavadint ramiai zaidzia kuris o Informacija cia yra gera, jeigu tau kazkas netinka, tavo bedos, /s skelbti svarbiai informacijai, o cia ir yra svarbi informacija, kaip tavo manimu man paskelbti kad pradedu darba, su pagalba, geros dienos, rink pranesimus kitur, o ne mano vardu imk laurus, zinau kad esu geriausias administratorius, bet nesinaudok mano slove, ir siaip cia mano nuotrauka, irodanti kad tarnauju serverio labui 

Spoileris

718a457c7c07431c7e772aa8a020b0d0693.png

 

Redaguota , redagavo Hydra_Pilot
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...