Eiti į turinį
Free_Money

Hydra_Pilot

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Free_Money
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Hydra_Pilot
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): kenkia su admin
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Bedarbis + randomas be admin ( prarado uz kenkima)
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

     

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

I viska atsakyta buvo, Tavo acc antras Savickis_Geras yra, rasai papeikimus is dvieju acc, tai koks kenkimas, jeigu pats isidirbineji ? O Sukam_rata, is tikro keikesi, bet @Kevin_Harris istrine netycia irdm, galima viska puikiai sutikrinti, taip kad, nerasinek, is dvieju acc, vien del to kad ikist i VDB, nes sutikrins, geda bus zinok..

Redaguota , redagavo Hydra_Pilot
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Hydra_Pilot rašė:

I viska atsakyta buvo, Tavo acc antras Savickis_Geras yra, rasai papeikimus is dvieju acc, tai koks kenkimas, jeigu pats isidirbineji ? O Sukam_rata, is tikro keikesi, bet @Kevin_Harris istrine netycia irdm, galima viska puikiai sutikrinti, taip kad, nerasinek, is dvieju acc, vien del to kad ikist i VDB, nes sutikrins, geda bus zinok..

Ka dar sugalvosi? Tai jeigu keikesi tas ratas tai kodel neatsakei i ppk bent o tiesiog pratylejai :DD maziau cia pezek atejes i ta foruma, mane dar prabaninai uz nieka gali vyniot is cia ir palesk

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2024-04-20 at 17:26, Free_Money rašė:

Ka dar sugalvosi? Tai jeigu keikesi tas ratas tai kodel neatsakei i ppk bent o tiesiog pratylejai :DD maziau cia pezek atejes i ta foruma, mane dar prabaninai uz nieka gali vyniot is cia ir palesk

Ką aš pagal tave turiu atsakyt jeigu foto ner? Ar kaip tu free postint, ką čia rėkauji išvis nesuprantu savicki tu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...