Eiti į turinį
Svečias Kazn_Aslukas

Svajonių mašiną

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Rokis_Ballbo

ne nu tai viaruot gali, aš 15 vairuoju, bet jisai sako, kad turi savo nuosava mašina tai atsiprašant ne*isk man proto nes jau už*isai visur su savo tuo draugeliu mane sekiojat ir žiurit ka komentuoju ir bandot kaška primest

Gali būti, kad turi. Mano pažįstamas irgi turi audine, nors teises galės laikytis tik po dviejų metų. Tiesiog senelis ar kas toks atidavė jam, nes naują pirkosi...

P.s. aš tai pirmą kart 12prisėdau prie vairo;D tevukas davė žvyrkeliu pavažiuot:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ne nu tai viaruot gali, aš 15 vairuoju, bet jisai sako, kad turi savo nuosava mašina tai atsiprašant ne*isk man proto nes jau už*isai visur su savo tuo draugeliu mane sekiojat ir žiurit ka komentuoju ir bandot kaška primest

tiesiog komentuoju forume :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ne nu tai viaruot gali, aš 15 vairuoju, bet jisai sako, kad turi savo nuosava mašina tai atsiprašant ne*isk man proto nes jau už*isai visur su savo tuo draugeliu mane sekiojat ir žiurit ka komentuoju ir bandot kaška primest

nan pvz dar tik 15metu bet.jau turejau 2masinas. Aisku mieste su jom nevaziavau bet pardaves navara pasidariau nebloga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...