Eiti į turinį
Marius_Zero

Automatas ar mechanika?

Rekomenduoti pranešimai

Teko važiuoti su Ford Scorpio - automatas gryniausias šūdas buvo, bet po kiek laiko gavau pavairuoti Chrysler 300M labai didėli skirtumai tarp jų abiejų. Teko važiuoti ir su mechaninė, bet daugiau modelių vienas iš jų - Audi 100 C4, kažkaip nepatinka dažniau man tų pedalų maigyt ;D. Mieliau imčiau - automatą, nes labiau esu linkęs prie jų, nors ir nesu labai daug važiavęs su jais, bet labai patiko pats jo važiavimas su Chrysler 300m. Skaitymas komentarus labai daug juoko buvo, tiek rašo kad gedimų daug, tėvukas pats dabar vairuoja automatą Mercedes-Benz e320 (http://www.autogidas.lt/mercedes-benz-e-320-w210-cdi-avantgarde-sedanas-1999-0125601372.html viens prie vieno) - važinėja jau 2 metus su truputį, servise buvo tik vieną kartą - gedimas silpnas - susidariau tokia nuomonę jog priklauso nuo vairuotojo, mašinos drožimo (jaunimas...), jos priežiūros, bei pačios mašinos - paimsi gerą, prižiūrėsi - servise nebūsi dažnas klientas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Juokingi esat ;DD Is visu situ posteriu daugiausiai kokie 3-4 turi masinos teises, o kiti filmu prisiziureje bando kazka cia primest.

siaip man asmeniskai mechanke, bet kai daugiau arkliu automatas, ypac kai yra sport mode ir kelia apsukas iki maksimaliu :)

P.S. Automatu tvarkymas daug brangesnis uz mechaniniu, tad jei rimta problema gali i srota vest :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Juokingi esat ;DD Is visu situ posteriu daugiausiai kokie 3-4 turi masinos teises, o kiti filmu prisiziureje bando kazka cia primest.

siaip man asmeniskai mechanke, bet kai daugiau arkliu automatas, ypac kai yra sport mode ir kelia apsukas iki maksimaliu :)

P.S. Automatu tvarkymas daug brangesnis uz mechaniniu, tad jei rimta problema gali i srota vest :D

Nesupranti, jog įmanoma pasivažinėti ir nuvažiavus į kaimą? :) Juk kaime gyvena seneliai, pas juos ten dar kažkas iš giminių nuvyksta kokiam savaitgaliui ir duoda kai kam pavažinėti. :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...