Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mantas_Turnikas

Sarg.lt #2

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki ,visi !

Taigi ,kaip matau mano laikraštis buvo užrakintas dar net nespėjus jo į vertinti žaidėjams ,kurie galbūt ir dar nematė mano

naujojo laikraščio. Norėdamas sulaukti Jūsų įvertinimu atnaujinu sukurdamas naująją temą. Moderatoriai galite ištrinti praeitą temą.

 

 Laikraštį stengiausi sukurti taip ,jog būtu įdomu skaityti ,o ne vien bet kaip sudėlioti padraikas mintis. Stengiausi atkartoti tikro laikraščio principą, bet tai įvertinste Jūs - Skaitytojai.

Vis dėl to pagailėjau įdirbio ir nesublizginau viso savo darbo. Atsižvelgęs kaip įvertinsite šį nepilną laikraštį ,apsvarstysiu galimybę išleisti ir trečiąjį numerį.

 

P.S. Prie to pačio sukūriau loteriją ,kurioje vienas laimingasis atlikęs visus apačioje nurodytus veiksmus laimės 300'000 €.

Reikia padaryti šiuos dalykus:

 

<< Paspausti +r3p ant mano post'o.

<< Ir atsakyti ,kas gi tas asmuo ,kuris minimas ketvirtame puslapyje dviejomis (vardo ir pavardės) raidėmis.

 

Laimingasis bus atrinktas burtu keliu per random.org

 

 

8c6ce54b8b7926a29017a2b4f6cf787e137.jpg

 

192c5862dbd773500054291eaa305994336.jpg

 

d2c060e985c6a087dfa5d91000b38c88462.jpg

 

f01068c80106fbe0e78bae094e0232e3294.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Vika_Wayy rašė:

Labai šaunus laikraštis! Informacijos nėra mažai, taip pat ji nebanaliai pateikta. Sekmės kuriant toliau!

 

Dėkoju už pastabas ,keliate motyvacija sukurti trečiąjį leidinį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Sarunas_Jakus rašė:

Puiku , Mantai šaunus laikraštis. Įdomiai skaitosi o svarbiausia ,kad nėra tas pats per tą patį kaip pas kitus.

 

Dėkoju už pastabas ,keliate motyvacija sukurti trečiąjį leidinį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Be to ,primenu ,jog vyksta loteriją ,kurioje galite laimėti 300'000. Norint laimėti Jūms reikia atlikti šiuos veiksmus:

 

<<Paspausti +r3p ant mano laikraščio post'o.

<< Parašyti komentaruose ,koks gi žinomas serverio asmuo minimas ketvirtame laikraščio puslapyje. Asmens trumpinys minimas dviejomis pirmomis vardo ir pavardės raidėmis. PVZ.:,, A_L - Antanas_Lexus.''

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Lawrence_Fierro rašė:

Laikraštis mano manymu nėra blogas, tačiau derėtų daugiau padirbėti ties grafika.

 

Grafika sublogo keliant per part'ą ,o nuotraukos išsitampė kažkodėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...