Eiti į turinį

Opce_Anonymous

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.900
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.408 Žvaigždė

10 Sekėjai(-ų)

Apie Opce_Anonymous

 • Rangas
  Meistras

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  ******

Paskutiniai profilio lankytojai

5.815 profilio peržiūros(-ų)
 1. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Opce_Anonymous Kurią dieną vyko akcija: 07-15 Kokio tipo buvo akcija (Pvz: visos paslaugos nemokamos duodame po 5k €): Duodam po 50k,raktas 4k,paslaugos nemokamos. Išdalinta premija (nuotrauką kelt į spoiler) : Po 1.3m. Darbuotojai kurie dalyvavo (nuotrauką kelt į spoiler):
 2. 1. Namo numeris:1650,1651 2. Privalumai:1650- 700baldų,galioja 26dienas. 1651 - 400baldų,galioja 17dienų. Sklypai yra vienas prie kito ,todėl galima sugalvoti nebloga projekta. 3. Kaina:150m už abu atskirai neparduodu. 4. Nuotraukos:-
 3. Šioje temoje galit kelti visas nuotraukas/modifikacijas susijusias su mechanikais.
 4. Veiklos ataskaita - tai tema, kurioje bus talpinamos visos ataskaitos iš treniruočių arba akcijų. Ši tema yra sukuriama būtent tam, kad pamatyti kada ir kaip viskas vyko. Bei tam, kad Įgaliotiniai ,darbuotojai kurie išdalina premijas iš savo pinigų, galėtu veliau juos atgauti. Treniruočių arba akcijų vedėjai privalo užpildyti žemiau esančią anketą pagal pavyzdį. Akcijų anketos pavyzdys: Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Kurią dieną vyko akcija: Kokio tipo buvo akcija (Pvz: visos paslaugos nemokamos duodame po 5k €): Išdalinta premija (nuotrauką kelt į spoiler) : Darbuotojai kurie dalyvavo (nuotrauką kelt į spoiler): Treniruočių anketos pavyzdys: Kas vedė treniruotę? (Vardas_Pavardė): Kurią dieną vyko treniruotė: Kokios rungtys buvo daromos treniruotėje: Išdalinta premija (nuotrauką kelt į spoiler): Darbuotojai kurie dalyvavo (nuotrauką kelt į spoiler): Nuotraukos iš treniruotės, pradžioje ir pabaigoje (nuotrauką kelti į spoiler):
×
×
 • Sukurti naują...