Eiti į turinį

Vytautas_Cames

Nariai
 • Turinio skaičius

  2.836
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3.267 Žvaigždė

1 Sekėjas

Apie Vytautas_Cames

 • Rangas
  ♛ King James ♛

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Šiauliai

Žaidėjo informacija

 • XP
  1m+
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nenustatyta

Paskutiniai profilio lankytojai

30.410 profilio peržiūros(-ų)
 1. Vytautas_Cames

  SF greitkelis

  kelių ženklinimas biški neteisingas xd
 2. Vytautas_Cames

  Versija 2.11.88

  čia tu kopini nuo eurotrucko no collision zonas xd
 3. Vytautas_Cames

  Astijus_Andreas

  Anketa1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. Astijus_Andreas2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. Blogas kick3. Pilnas aprašymas. Iškickino už "sasalink iš serwo lavonas"4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 4. Vytautas_Cames

  Teisėsaugos mašinos /taisymas gaudant bėglį.

  Labai silpnas žmogus esi lenninai xd
 5. Vytautas_Cames

  Lukas_Europa

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Vytautas_Cames Pažeidėjo Vardas_Pavardė:@Lukas_Europa Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Kenkia žaidėjams juos banindamas t.y. admin komadomis. Daugiau nei vienam žaidėjui ir daugiau nei vieną kartą. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: admin 3 lygio Įrodymai (BŪTINA): Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? ne
 6. Vytautas_Cames

  SARG.LT viela ir taisymo raktas.

  SARG.LT 2 pasiulymai , kurie manau žaidimą padarytų įdomesnį tiek bėgliams , tiek teisėsaugai. 1. TAISYMO RAKTAS. Siūlau pakoreguoti /rtaisyti komanda. Komanda turėtu veikti tik kai mašina stovi ir žaidėjas mašina galėtu sutvarkyti tik per 3 arba 5 sekundes. KAD VISIEMS SARG.LT BŪTŲ AIŠKU PORA PAVYZDIŲ. Pavyzdžiui bandai komanda panaudoti važiuodamas, tada tau išmestu teksta "Negali taisyti mašinos važiuodamas" ar kažkas panašaus. Arba , jeigu taisai mašina stovėdamas , tada išmeta teksta ekrano viduryje , kuris turėtu atrodyti taip: Nu ir aiškus sutaisius: Jeigu žaidėjas pradėtu važiuoti dar mašinai nesusitaisius , taisymas nusitrauktų. 2. /Viela komandos pakoregavimas. Kaip ir pirmąją komanda taip pat siūlau pakoreguoti. Pradėsiu nuo tokio pavyzdžio kaip dabar atrodo komanda viela serveryje: Žaidėjas sėdi mašinoje su dar 3 teisėsaugininkais ir ramiai sau parašęs /viela atsirakina išlipa iš mašinos ir nubėga. Teisėsaugininkai sėdėje toje pačioje mašinoje negali padaryti nieko nes nei tazeris , nei /ant neveikia, gali nebent nušauti , bet to neleidžia teisėsaugos taisyklės. Mano pasiūlymas būtų tai , kad komanda turėtų suveikti kaip ir pirmoji per kažkokį laiką ar tai 3 ar 5 sekundes. Ir svarbiausia pasiūlymo dalis yra , kad kai žaidėjas bando atsirakini su viela virš jo nicko rašytų "Bando atsirakinti su viela" ar kažką panašaus. Gi tai nėra 1 sekundės procesas ir tu to negali atlikti stovėdamas prie 20 teisėsaugininkų , kurie tave baudžia už padarytus nusižengimus. Nu ir pasiūlymo esmė yra tai , kad teisėsaugininkas pamatęs tokį užraša ar kitaip sakant pamatęs , kad žaidėjas bando atsirakinti su viela tai galėtu sustabdyti pavyzdžiui panaudojus /ant komanda dar karta. NA IR SARG.LT žaidėjams pora pavyzdukų , kad viskas būtų aišku. Na ir manau , kad būtų sąžininga Bumeris galėtu dar įdėti "vielos patirties taškus" nu dėl pavadinimo dar reikėtu pamąstyti , bet esmė yra tokia už kiekvieną pavykusį atsirakinimą gauni pvz po 2xp ir nepavykusį po 1xp ir pavyzdžiui surinkus 1000 xp tavo vielos atsirakinimo šansas būtu 60% , surinkus 2000 xp 70% ir t.t.
×