Eiti į turinį

Karis_Baltrusaitig

Nariai
 • Turinio skaičius

  506
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

262 Mėgstamas

Apie Karis_Baltrusaitig

 • Rangas
  Nuolatinis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Šiaurės Airija
 • Pomėgiai
  Kompiuteriniai žaidimai, Anime.

Žaidėjo informacija

 • XP
  800.000
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nėra
 • Darbas
  Policijos Departamentas
 • Tr. priemonės
  Sandking, NRG

Paskutiniai profilio lankytojai

1.012 profilio peržiūros(-ų)
 1. Darbuotojas pasiteisino, papeikimas atmestas. Buvai prašytas įsėsti atgal į tr.priemone ir to nepadarei.
 2. Papeikimas atmestas dėl taisyklių nesilaikymo. Darbuotojas pasiteisino, papeikimas atmestas.
 3. Darbuotojas bus nubaustas, kadangi nepateikė įrodymų. Darbuotojas bus nubaustas, kadangi nepateikė įrodymų. Įžeidimai per /sms nesiskaito už tai duodama /mute.
 4. Sveiki pastebėjau, kad trūksta gan efektivios funkcijos kuri padėtu treniruočių metu. Idėja Idėja gan paprasta, mano idėja yra kad treniruotės kurėjas turėtų galimybe uždrausti norimus ginklus kurie yra pateikti paspaudus "Y" raidę. (Pavizdys spoileryje) Kam tai reikalinga? Na kaip dauguma žinote, idėjus ginklą kaip daiktą kurį galima pasiimti į treniruote (1), komandos kaip /vipginklai tampa neveiksmingos, tačiau niekas netrugdo teisėsaugininkui pasiimti bet kurį norimą ginklą paspaudus "Y" raidę prie treniruotės įėjimo/įšėjimo. Problema įpač iškyla kai treniruoteje dalyvauja daug žmonių, kadangi visų neprižiūrėsi vienu metu treniruotėse kuriuose turi būti limituotas ginklų skaičius. Pavizdys: Treniruotėje yra 4 Sniper Rifle ginklai ir paspaudus "Y" šis ginklas turėtų būti draudžiamas, bet kadangi taip nėra ir tai yra didelio masto treniruote kai kurie gali vistiek pasiimti tą papildoma Sniper Rifle kuris neturėjo būti paimtas, tad viskas lieka ant pasitikėjimo ir žodinio susitarimo. Įgyvendinus šia idėja tai bus neįmanoma ir žmogus kuris kurs treniruote galės uždrausi bet kokį pasirinkta ginklą. Kaip tai atrodys: Kuriant treniruotė turėtu būti papildomas pasirinkimas (2), pvz. "Pasirinkti Uždraustus Ginklus" ar "Pasirinkti Leistinus Ginklus", bet aišku tai tik pavizdys. (1) (2)
 5. Šioje temoje galite peikti Policijos pareigūnus, jeigu manote, kad jie nusižengė taisyklėms ar buvote nubaustas neteisingai. Darbuotojai bus baudžiami įspėjimais arba išmetimu, priklausys nuo darbuotojo nusižengimo. Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA): Bendros taisyklės: [>] Šioje temoje gali rašyti tik papeikimą postinantis žmogus ir darbuotojas, kuriam parašytas papeikimas [>] Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą [>] Nuotraukos turi būti patalpintos į www.part.lt nuotraukų talpyklą arba į www.imgur.com , talpix.lt [>] Draudžiami įžeidimai. [>] Darbuotojas gali būti baudžiamas tik už tai, kuo jį kaltinate. Peikiančiojo taisyklės: [>] Jei peikiat darbuotoją už neteisingą baudimą, būtina įkelti turėti nuotrauką (/itarimai) su jūsų V_P lentelę [>] Visus įrodymus kelti į SPOILER (Kelti tiesioginę nuorodą. Nuotraukos turi matytis atsidarius spoiler'į). [>] Jeigu Jūs keliate papeikimą, tačiau esat įsitikinę savo nusižengimu, žinote, jog darbuotojas nubaudė jus teisingai ir bandote jį apšmeižt, pasiliekam teisę įtraukti jus į juodąjį sąrašą [>] Forumo ir žaidimo V_P turi sutapti [>] Būtina užtaginti žmogų, kurį norite peikti ( pvz: @Karis_Baltrusaitig ) Po : būtinai padėkit tarpą anketoje, nes tada neužtaginate žmogaus! [>] Jeigu nuotraukoje matome, kad naudojate neleistinas modifikacijas - papeikimas atmetamas. [>] Negalima rašyti to paties papeikimo 2 kartus iš eilės. Jeigu jis buvo atmestas arba darbuotojas pasiteisino, tai antrą kartą rašyti negalima. [>] Vienas papeikimas - vienas peikiamas darbuotojas. [>] Peikiant darbuotoją galite naudoti tik jūsų pačių darytus įrodymus. [>] Nuotrauką negali būti apkarpyta , bei senesnė nei 24 valandos. [>] Redaguoti galima tik per 5 min nuo parašyto papeikimo (jai jus redaguojate per ilgesnį laiką darbuotojai nebepastebi jog jūs pataisėte papeikimą) Darbuotojų taisyklės: [>] Po papeikimo darbuotojas privalo atsakyti į savo papeikimą per 24 valandas. Jeigu per pirmas 24h įkelti įrodymai nepakankami, darbuotojas gali pateikti papildomus įrodymus. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, prieš rašant papeikimą perskaitykite šią temą, blogai užpildytas papeikimas nors ir koks jis bebūtų rimtas, bus atmestas.
×
×
 • Sukurti naują...